Új hozzászólás Aktív témák
-
carl18
addikt
válasz
<Adamsky> #17008 üzenetére
Azért egy mai üzlet modelbe szerintem van hogy több pénz kerül a marketingbe mint a termék gyártásába. Írtam itt sok tronsmart hangszóró hulladék módon szól, most aki azokat legyártja nem próbálja ki?
Olyan mint ha belehánytak volna mindent egy dobozba, működik? Igen! Akkor lehet árulni.
Szerintem manapság a bluetooth hangszórók jó része hangolás nélkül kerül a piacra.
Vagy beleraknak minimális DSP-t hogy még se lője ki magát a cucc.Earfun/Tribit/Soundcore már úgy gyárt hangszórókat hogy az szóljon is valahogy is legyen elégedett a vásárló. Nyilván azért is ilyen népszerűek, mióta a Earfunak Oluv hangol elég jó véleményeket kap a Uboom L redditen. Mindenki a 4.3 Oluv firmware-t dicséri, azt írta mindenki a Uboom L azzal szól a legjobban amit Oluv hangolt.
Oluv Már több hónapja hangolja a Uboom X-t ami sokkal nagyobb sokkal rugalmasabb koncepció. Augusztus végén, szeptember elején rajtol szóval addig még bőven tud rajta hangolni.
Én úgy látom az Ankernél is rengeteg pénz megy marketingra, például a Motion X600-ról hány videós mondta a valaha volt legjobb bluetooth hangszóró.
Én oda raknám a D Fine mellé mit szól, és hogy valóban olyan jó-e tiszta.
Alan tesztjei alapján se valami nagy durranás a X600.Azért Oluv miatt hány hangszóró lett népszerű az emberek körébe?
A Dockin D fine 2017 felé azért lett híres mert le győzte fél áron a JBL Xtreme 1-es modelt.
Jött a Motion Plus 2019 nyarán, az is nagyon népszerű lett mert legyőzte a konkurenciát.
Tribit Maxsound Plus ( Új szint a budget kategóriába)
Motion Boom ami még sikernek számított.Én a D Fine Plusnak akarok egy utodot, a Harman Kardon Go Play 3 tetszene.
De úgy látom drága és akku időbe se túl acélos, néztem de nem igazán láttam olyan hangszórót ami jó lenne. Egyenlőre csak a Uboom X érdekel, ez szép és hordozható is.
Szóval reméljük nagyot szól és ha minőségi termék lesz azt kell venni.
Persze a Earfun is kaszál Oluvon mert ő hozza létre a jó hangzást.#17009Sys85
Én is úgy látom a JBL Xtreme 1 és 2 között nagy fejlődés volt. Aztán a Xtreme 3 és 4 már nem igazán változott sokat, nagyobb lett a akku de a driverek szerintem ugyan azok a 3/4 verzióba. A JBL nagy cég és valóban a profitra játszik, egyenlőre amig a JBL márka jelt sokan megfizetik addig nem feltétlen muszáj nekik nagy pénzt fejlesztésbe ölni.
Az alapján mit tudott a Xtreme 3/4 engem nem igazán izgatt mit tud majd az 5. -
válasz
<Adamsky> #17008 üzenetére
”Ennyit számítana a hangolás? Vajon más – még nevesebb gyártó – miért nem fektet erre nagyobb hangsúlyt?”
Mert a profit mindenek felett, meg eladja a logo a terméket, minek öljenek bele több munkát, időt és pénzt ha így is megveszik az emberek.
Lásd JBL.A kisebb, még annyira nem ismert gyártók meg bizonyítani akarnak, ezért ők képesek ilyennel foglalkozni.
Új hozzászólás Aktív témák
- Seasonic Focus GX 1000W 80+ gold
- Latitude 5530 27% 15.6" FHD IPS i7-1265U 16GB 512GB NVMe magyar vbill ujjlolv IR kam gar
- Samsung Galaxy S24 Ultra 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- Eladó Konfig Ryzen 7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RTX5070 12GB!
- Precision 5550 15.6" 4K+ IPS érintő i7-10750H Quadro T1000 16GB 512GB NVMe ujjlolv IR kam gar
- Bomba ár! Dell Latitude E5570 Touch - i5-6300U I 8GB I 256SSD I 15,6" FHD I HDMI I CAM I W10 I Gari
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone Ryzen 5 5500 16/32/64GB RAM RTX 4060 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- HATALMAS AKCIÓK / MICROSOFT WINDOWS 10,11 / OFFICE 16,19,21,24 / VÍRUS,VPN VÉDELEM / SZÁMLA / 0-24
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B450 R7 1700X 16GB DDR4 512GB SSD RX 580 8GB Rampage SHIVA Corsair 450W
- LG 65C2 - 65" OLED evo - 4K 120Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - FreeSync Premium - HDMI 2.1 - PS5 és Xbox!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged