Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Livius

    őstag

    Na szóval
    CD ről nem tudtam indítani a frissítést mert azt írta ki hogy nem tud létre hozni valami fájlt. Gondolom a CD lemezre akart írni és nem jött össze neki. Floppy-m nincs vagyis van, de a BIOS (ami nem jó) nem akarja működtetni. Így létre hoztam egy másik winyón egy FAT32 partíciót amire felraktam a régi BIOS fájljait és az AMIFLASH programot hozzá. Be Bootoltam Win98 CD vel CD-ROM támogatás nélkül a parancssorba, és a C: meghajtó lett szépen az a FAT32-es partíció amire a BIOS dolgait raktam. Innen azt hittem tök jó lesz. Elindítottam a BIOS frissítést így C:\AMIFLH AMIBOOT.ROM /S. A végén ki is írta hogy sikeresen megtörtént (gondolm akkor jó lesz). Újraindítás után semmi nem változott meg mint ha át se írta volna a BIOS-t. Na akkor az AMIFLASH programmal próbáltam. A végére ő is elvileg sikeresen megcsinálta de az Újraindítás után színtén nem változott meg a BIOS-om.

    Kérdésem:
    Valamit rosszúl csináltam?
    Vagy amikor a Windows alól frissítettem a BIOS-t, és felajánlotta hogy a régit lementi Floppyra, akkor nem a régit mentette le hanem ezt a nem kompatibilis verziót az alaplapommal?

    Gigabyte GA-Z170-D3H, Intel Core i7-7700K, Corsair Vengeance 2x8GB DDR4-3600MHz, Intel 545s 256GB SSD, EVGA GeForce GTX 1060 GAMING 6GB

Új hozzászólás Aktív témák