Hirdetés

Hirdetés

Aktív témák

  • janos666

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz keIdor #883 üzenetére

    Hát a G80-nak annakidelyén többet hozott A2-ről A3 revízióra váltás. Volt nálam A3-as ultráról selejtezett GTS is és úgy repkedtek a GPU, de főleg a shaderclockok az A2-eshez képest hogy csak lestem. Aztán hasonló mértékben hozott javulást a G92, szerintem 20% is kihozható a G92b-vel sima G92-höz képest ha ki akarják. (bár szerintem nem lenne értelme, így ez marad a tuningosoknak)

    882 -> 883-ban is azt olvashatod hogy a GT-200 még marad G80-as felépítésű. Máshol azt állítják DX10.1-es lesz. Szóval hogy DX9-ben lehagyja-e a 9800GX2 jó kérdés. De mindegy is mert ha egy duplájára hízlalt G80 lesz akkor döngetni fog az eddigi játékokban amivel tesztelgetni fogják. Ha meg titokban mégis valami radikálisan új dolog lesz belerejtve akkor szépen jönnek majd a DX10.1 patchek AC-hez (ha tényleg kiveszik addig), Crysishez, stb. és megintcsak nyerő helyzetbe kerülhetnek.

    [ Szerkesztve ]

    TV/monitor kalibrálást vállalok. ||| "All right , Thom. But understand this: I do care for you. I care for all the lost souls than end up up here."

Aktív témák