Hirdetés
-
PROHARDVER!
Arduino hardverrel és szoftverrel foglakozó téma. Minden mikrovezérlő ami arduinoval programozható, és minden arduino program, board, és hardverrel kapcsolatos kérdések helye.
Új hozzászólás Aktív témák
-
ekkold
Topikgazda
Sziasztok. Van itthon 5db wemos d1 mini (esp8266) modulom. Sajnos az 5-db közül, 4db-ot nem tudok programozni, olyasmi üzenetet küld, hogy nem sikerült a soros port beállítása. Mindegyiken CH340 az USB illesztő, és mindegyiknél meg is jelenik az eszközkezelőben a CH340 mint soros port.
Nem tudom eldönteni, hogy vajon a CH340-el nem stimmel valami, vagy az ESP modulok hibásak, esetleg szoftveres hiba lehet? Találkozott már valaki ilyen hibával?
Ha pl. biztosan a CH340-el lenne a gond, akkor esetleg leszedném a panelról, és a lábait kivezetve, talán lehetne usb-soros átalakítóra kötve programozni a modult. Bár amilyen olcsók ezek a modulok, lehet, hogy nem éri meg időt pazarolni rá, és egyszerűbb másikat venni...?
Új hozzászólás Aktív témák
- PlayStation 5
- World of Tanks - MMO
- Amazon
- Docker konténerizálás
- Redmi Note 11 és 11S - biztos alapra jobb építeni
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Elektromos autók - motorok
- Víz- gáz- és fűtésszerelés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Autós topik
- További aktív témák...
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- LG 27GS60QC-B - 27" Ívelt - 2560x1440 - 180Hz 1ms - AMD FreeSync - Bontatlan - 2 Év Gyári Garancia
- Lenovo T450s notebookok - 14", i5-i7, 4-12GB RAM, eu vil.bill, számla, gar
- Honor 400 Lite / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
ekkold

