Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xhege

    addikt

    Gyors beszámoló. Tegnap megérkezett a telefonom :C
    Infók, hogy ne kelljen visszalapozni:
    ttmalls.com-ról rendeltem Ulefon/Star V1277, 4,3' Mtk6577, 512/4Gb
    Renedlést leadtam okt. 13., postázták okt 15., Magyarországra ért okt 27., vámkezelték okt 31., kezemben volt nov 5. Singposttal érkezett, vám és áfa pluszban nem volt. A csomagra azt írta a kicsi kínai, hogy "phone toy" 50 $ :D
    Tapasztalatok elsőre:
    Minden kiegészítő benne volt a csomagban (teló, 2 db 2200mAh akksi, füles, töltő, adatkábel, szilikon hátlapvédő). Bekapcsoláskor orosz nyelven indított, megizzadtam, mire átállítottam a nyelvet magyarra. Mert biza volt benne az is. Az hogy rootolt-e nem tudom, mert hülye vagyok hozzá :DDD . Két kártyát tökéletesen kezeli vodás és telenoros (magán/céges) van benne. 16 gb Class 10-es kártyát tettem bele (mymemory oldalról) látja, kezeli. Wifi simán megtalálta, csatlakozott, órákon keresztül nem dobta el a jelet. Kijelző szerintem gyönyörű, tűéles. Összeszerelés minősége teljesen frankó. Ettől féltem, mert nem volt kínai telóm még, de tökéletes (előző nokia volt, és az után sem csalódás egy kicsit sem). Ja hátlapjára rá van gravírozva, hogy HTC :N
    Egyelőre ennyire volt időm, sok segítséget ne várjatok tőlem, mert analfabéta vagyok androidban, de amire tudok természetesen válaszolok.

Új hozzászólás Aktív témák