Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tices

    csendes tag

    válasz Bitlisz #22 üzenetére

    Köszönöm a fejtágítást!
    Magával azzal a ténnyel, hogy nem magyar, nem foglalkoznék, leginkább az sms írásnál az ékezetes betűk hiányoznának. Valahol olvastam, ha ékezetet használunk sms-ben, akkor nem egyben küldni, hanem több részletben. (valamelyik régi telefonom is ilyen volt, utáltam is érte) Unicode-al van kapcsolatban. Ez tényleg így van?
    Nekem még nem tiszta ez az android + market összességében jelenség!
    Azt hittem, most már végre eljön az ideje, hogy azt csináljak a telefonnal, amit akarok, független attól, hogy milyen telefon! (nem belekötni, általánosságról beszélek).
    Valahogy még nem tiszta ügy ez az android és hiába "univerzális" és szabad felhasználású, még mindig ott tartunk, hogy vegyem meg vmelyik nagy gyártú csúcs(drága)telefonját és az a majdnem tuti.
    Mellesleg egy F003 iphone clone-t használok, angol menüvel (megszoktam, elbírok vele), úgy gondoltam, lesz egy hasonló dizájnos telefonom (viszonylag olcsón), amiben a fake oprendszer hibáit amik zavarnak, egyszerűen elfelejthetem.
    Az ajánlott telefonok nekem még drágák, úgyhogy várok.
    Bár a dizájna az A8000-nek nagyon bejön.
    Köszönöm, hogy kisegítettetek az infóval, remélem a válaszok másnak is segítenek elkerülni egy esetleges csalódást! :R
    Sorry, kicsit sokra sikerült!
    Üdv Tices

    [ Szerkesztve ]

    Az emberi hülyeségnek csak alsó határa van!

Új hozzászólás Aktív témák