Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • svgyula

    addikt

    válasz bb71 #137653 üzenetére

    Szia! Nem értem sem ezt sem a többiek problémáját az ilyen-olyan ROM kívánságokról. A droidnak nem az a lényege, hogy szabadon olyanra szabhatod amilyenre szeretnéd? Érdekes, hogy nálam minden telón el tudtam érni a 4,0-tól ugyanazt a beállítást, kinézetet. Természetesen amit a rendszer képes volt lekezelni. Nálam csak a menü beállítási lehetőségei változnak az éppen aktuális rendszer függvényében. Ha jól tudom szinte minden a "hiányos" :D ROM tartozékot apk formában meg lehet találni. Az xdb beépített azonnali beállításból szinte senki nem használja az összeset, csak egy-két darabot. Az is érdekes, hogy nálam elég régóta a gyors elérés is testre szabható akkor? Hol a probléma? Tudom most jön majd az egyedi igények szerinti válasz a "nekem kicsit sárga ez a piros és a kocka szélei miért nem gömbölyűek?" Meg a nekem fontos ez vagy az mert a fosbukon nem látom a posztokat! Persze ez igaz is lehet mert ha valaki nem azonnal kapja meg a sültkolbász képeit a fosbukról akkor előfordul, hogy megbüdösödik.............. :U De hát ilyen az élet :DD

    Ha minden porcikád átsejlik ruhádon, akkor nincs jogod méltatlankodni ha bámulják a melleidet! RMX3301

Új hozzászólás Aktív témák