Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • z0d1AK

    veterán

    válasz hun_gery #7575 üzenetére

    Az Acer rendelkezik néhány olyan funkcióval, amellyel a Dell nem, így véleményem szerint jobb.
    Az egyik volt ugye amit te is említettél, a felbontás. Még nem frissítettem le a Streak 7-et Honeycombra, de már a Froyo is csúnya volt helyenként, elég rossz a betekintési szöge a képernyőnek. egyébként az, hogy kevesebb képpontot kell megjelenítenie a Streaken az Nvidia Tegra 2-nek, itt felesleges szerintem, hiszen ugyan ezt a pocit használják 1280×800-ban is, és ott is tökéletesen megállja a helyét.

    A másik, hogy amíg az Acer 1 Gbájt ramot kapott, addig a Streakben csak 512 Mbájt van, ami szerintem Honeycomb esetében tud hátrányos lenni. Bár hozzáteszem ismét, még nem néztem a Streaket Honeycombbal.

    Amíg a Streak 7-en csak egy speckós csatlakozó van csak, addig az Iconián van micro HDMI és micro USB is, ezekkel könnyebb a kapcsolattartás. A streak 7 előnye, hogy adatkábellel tölthető, míg az A100-hoz külön töltő adapter kell.

    Akkuidőben nem volt lehetőségem össze hasonlítani a kettőt, de érzésre is jobbnak tűnt nekem az A100.

    (Engadgetes akku idő táblázatban:
    Acer Iconia Tab A100 4:54
    Dell Streak 7 3:26)

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

Új hozzászólás Aktív témák