Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    Nem erről van szó....arra gondoltam,hogy az hogyan lehet,hogy egy igazából nem is desktop piacra szánt vga lineárisan hozza azt a grafikus teljesítményt amit a GCN... nekem ez nem kerek... igen a fogyasztás nagyban függ az órajeltől,és az még nem tiszta...olvastam itt 1Ghz boostot is,ami nekem soknak tűnik egy ilyen nagy die mellett a Titan kapcsán... tdp meg tdp között is nagy a differencia... vegyük a 480tdpjét vagy mondjuk a 680ét... de írhatnám az 580at is...
    Arra próbálnék meg rávilágítani,hogy ha a 680 felől nézem akkor sem stimmel a 7970 teljesítménye,de a Titan felől akkor sem...most hogy ezt driver,esetleg architektúrás felépítés okozza-e nem világos... egy biztos ha lesz GCN2 akkor van mit javítani....kicsit olyan HD2900 érzésem van...ez a "még nem jó .. még nem jó...már nem jó...." :DDD

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák