Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fasterware

    aktív tag

    Sziasztok.
    Tegnap toltam egy kis Dirt Rally 2.0 játékot, és elég furcsa dologra lettem figyelmes.
    Beállítottam az Rx 570-nek Wattman-on belül, GPU State 7 értéknek 870 mV-ot, a Vram-nak pedig 820 mV-ot, mindezt teljesen alap órajelekhez. Már egy ideje ilyen értékeken járatom a vga-t, teljesen stabil volt több órányi játékok alatt is ( pl Ac: Odyssey 4 órányi játék ).
    Afterburnerrel irattatom ki a GPU hőmérsékletét, és láttam, hogy 77 fok volt a maximum, holott máskor 66-68 fokon tetőzött. Játékból csak kiléptem, mondom ez elég nagy érték.
    HWinfo64 mutatta, hogy a GPU fesz maximum értéke felment 1,21 voltra. Ez nem tudom miért lehetett, előfordul ilyen?
    Semmit nem szoktam állítani Afterburneren belül, custom fan beállítást is Wattman-ban csináltam meg.
    Játék előtt ezt szoktam csinálni: Wattman-ban mentett profilból betöltöm az alulfeszelt és custom fan értékeket, ezután megnyitom Afterburnert ( de semmit nem állítok el ), ha végeztem a játékkal, Wattman megnyit, visszaállít-ra nyomok, aztán Afterburner bezár, semmi reset. Valamit rosszul csináltam esetleg?
    19.7.3 drivert használok.

Új hozzászólás Aktív témák