Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz DarthSun #84933 üzenetére

    Az azért nagyon szép! Nekem messze nincs ekkora gyűjteményem, a legtöbb Athlon XP-ből van (nem tudom mennyi, de 4-5db). 2db C2D ... azonfelül a többi szolgál ;]

    De tavaly előtt az Alpokban jártam egy francia gyűjtőnél (övé a THE BE(A)ST , ami egyébként napira megy! 24/7-ben), ahol állítom neked az általam valaha látott, legdurvább gyűjteményét láttam, szerintem ha a topicban mind összeállunk, nem tudnánk hozni azt, ami ott volt! VGA-k, CPUk ezrei (érdekesek ráadásul!), ládaszámra alaplapok, memóriák, több tucat működő konfig... mindez egy bazi nagy klimatizált pincében.
    Rengeteg tuning felszerlés (nem hiába csillan meg a tulaj minden tuning versenyen első 1-2-es ereménnyel), válogatott procik, lapok, ramok. HDD-ből is rengeteg volt neki, konkrétan több száz 1-2GB-tól 18TBig. (Anno ő mondta, hogy 1db HDD nem HDD, de hogy többszáz legyen ... nekem a 4db elég)

    A napi gépe :
    MSI MPG Z590, INTEL Core i7-11700K 3.60 @ 5 GHz (8C16T), 128GB RAM, GeForce RTX 3090 24GB, 9TB SSD, 36TB HDD, Blu RW
    De ez igazából csak egy sok közül, mert nyomja a Xeoos konfigokat is, meg rengeteg retro gépe is megy.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák