- Milyen videókártyát?
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Vezetékes FEJhallgatók
- OLED TV topic
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- VR topik (Oculus Rift, stb.)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- SONY LCD és LED TV-k
- Zenelejátszó építése, a kiváló hangzásért
-
PROHARDVER!
Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.
-
(rögzített hozzászólás)
Figyelem!
Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!
Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)
Új hozzászólás Aktív témák
-
Angel1981
veterán
válasz
Habib[HUN] #62879 üzenetére
Ok, ezzel én is így vagyok, mármint kipróbáltam az artit, és kb. 150 csata után rájöttem, hogy nem az én műfajom - de ettől még szerintem igenis van helyük a játékban.
Egyébként ha már annyian leírták mostanság a véleményüket az artikkal kapcsolatban, én is megteszem:
- oldalanként ne legyen több, mint három
- a sebzésük legyen kisebb, a splash radius-uk viszont legyen sokkal, de sokkal nagyobb,
Így "kiszámíthatóbbá" válnának mind a játékos, mind az ellenség esetében. (Mármint a játékos nem anyázna annyit egy félrement lövés miatt, mert splash dmg-t úgy is kapna, az ellenfél meg nem parázna annyira kimenni a fedezékből, mert kisebb eséllyel enne "vanshot".)Olyasmiről már nem is merek beszélni, hogy mekkora poén lenne, ha a fejlesztett fizikával bejönnének a HP-val rendelkező tereptárgyak, amikbe az arti sokkal nagyobbat tudna beleverni.
Pl. ellenség beáll egy ház vagy szikla mögé, heavinek és TD-nek 5-6 lövés kéne hogy elbontsa, az arti meg megoldja egy lövésből!"A nagy tömegű tankok bizonyos hidakon nem tudnának átkelni, mert beszakad alattuk."
Erre én is gondoltam, valóban nagy poén lenne!
Új hozzászólás Aktív témák
- BOMBA ÁRON ELADÓ! Üzleti HP Elitebook 640 G9 Laptop! / i5-1235U 16GB 256GB 14"col garancia/
- Akciós áron eladó HP Elitebook 850 G7 / I7 10610U/16 GB/512 SSD/15"/FHD/IPS/MX 250
- Szuper áron eladó új ACER SWIFT EDGE 16 /R7-7735U/16GB/512SSD/ 4K OLED
- DELL G15 5515 Gamer Laptop /Ryzen 7- 5800H/16GB 512 SSD/ Nvidia RTX 3060 6GB/120Hz/
- Szuper áron dobozos új Asus Vivobook Pro /i5-11300H/16 GB/512SSD/3K OLED
- Csere-Beszámítás! Huawei Matebook D15 R7 3700U / 8GB DDR4 / RX Vega 10 / 150GB SSD
- Azonnali készpénzes nVidia RTX 3000 sorozat videokártya felvásárlás személyesen / csomagküldéssel
- Frederick Forsythe: Isten ökle (nem olvasott)
- iKing.Hu - Samsung Galaxy S25 Ultra Titanium Black Használt, újszerű állapotban
- iKing.Hu - Honor Magic 5 Pro 5G - Használt, újszerű állapotban, ajándék tokkal!
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest