Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • embe

    nagyúr

    Sziasztok!
    Ma több mint 2 óra elment az életemből 3 alkalommal hívtam az ügyfélszolgálatot, ennyi ideig tartott.
    A riasztó netes elérésében, másban is, különböző anomáliákat tapasztaltam, emiatt telefonáltam.
    Modem üzemmódba szerettem volna tetetni az új típusú Voda routert. Kapcsoltak egy technikust. Ő mondta, hogy úgy látja a router IPV6 módban van. Kértem kapcsolja át IPV4-be, nézzük meg úgy, korábban is abban volt. Megbeszéltük hogy akkor most nem kell modem üzemmódba kapcsolni.

    Átkapcsolta. Gondoltam én. Néztem, a router beállítási felületén IPV6-t mutatott.

    Ismét telefon. Mondta a hölgy igen a router ipv6 módban van. Kértem ismét az átkapcsolást. Ismét beszélt egy technikussal. Mondta át lett kapcsolva IPV4-be, és modemüzemmódba kapcsolta.

    Vacakolt továbbra is, így újabb teló. Kértem: tegyék vissza router üzemmódba és IPV4-be. Ismét segítséget kért a hölgy. Egy "kis" idő elteltével mondta, most már minden ok, IPV4-ben van, és router üzemmódban.

    Most ott tartok, hogy nem tudom hol. :F :U
    Van képernyőmentésem egy régi képernyő mentésem. AZon látható, hogy a settingsben a jobb alsó sarokban az FW verzió van kiírva, és egy IPV4-es cím. Akkor ha lekértem a my ip adressel az ip címemet, egy ipv4-es címet dobott.

    Most ugyanott:
    - a fw verzió van ( ami egyezik a régivel )
    - AFTR cím
    - és egy IPV6-os cím

    Ha lekérem a my ip adress-t, akkor dob egy ipv6 és egy ipv4-es címet is.
    És nincs a beállítási menüben a port forwarding és triggering menüpont. Van viszont "IPv6 Host Exposure" menüpontom. :U

    Lehet egyszerre ipv6 és ipv4-es címem? Valamit hülyén állítottak volna be?
    Holnap telefonálok negyedjére is. Megmondom - hogy nem mondok semmit, kapcsolja azt a technikust aki konfigolja a rendszerem.
    Mit kérjek tőle hogy a korábbi konfigurációs lehetőségem meg legyen? Hátha így sikerül végre jól beállítani.

    Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

Új hozzászólás Aktív témák