Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Marcsello31

    őstag

    válasz tordaitibi #39006 üzenetére

    "Egy szóval sem mondtam hogy hülyeség, én már számtalanszor erőszakoltam meg mindenféle rendszert, nemcsak IT vonalon, pl. a saját fűtésrendszeremet mert megdöglött karácsonykor a cirkóm és a szükség nagy úr. Ha egy gázos-cirkós szaki meglátta volna, azonnal főbelő de fűteni kellett.
    Ez azért kellemetlen tudott lenni, de a szükség nagyúr! Meg megfagyni sem akar az ember.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    "Amúgy megvalósítható de a Linux távoli asztal elérést egyszer próbáltam, de helyi hálón sem sikerült, nemhogy távolról, ezért ebben nem tudok tanácsot adni."
    Én a cuccot nem hagynám magára, ott lennék akár ha kell egész délután vagy délelőtt, mikor jó az idő, vannak helyek ahol nagyon gyors a trékom, bár lehet hogy korlátoznak 1 idő után, mert hogy ne terheld a hálózatot jelszóval, de ki kel próbálni, 1 napra 3 napra 10 napra ad korlátlan opciót a telekom ha jól tudom. Ráadásúl helyenként 5gén.
    Szóval nekem bármilyen megoldás jó, sztem sem lehetetlen, Azt tudtam írni amim jelenleg van.
    Vagy tényleg fogom a tabletem, az egy inteles masina, rá tolom a windowst, aztán cső neki,
    usb hubon keresztül tölteném valahogy power bankal, meg rá erőszakolnám a netet modemen keresztül :) Talán ez még egy egyszerűbb megoldás.
    Vagy az 5V vackomat átalakítom hordozhatóvá, szerintem még a ceruza elemről is el menne, mivel egy tenyérnyi panelről van szó, Tényleg. Egy tölthető litiumos elemmel. A távollétet úgy értettem, hogy egy teamviewerrel oldanám meg, így telóról vezérelném a dolgokat a panelen, no mindegy, valami lesz, mert érdekel.
    Bicajjal olyan helyekre el tudok gurulni, ahol full extra a térerő minden egyéb nélkül, még csak másokat sem zavarna.... :)

    idézet:
    Jelenleg is mobilneted van a házba csak? Semmilyen madzagos szolgáltató nincs?
    Háztetőn sem jó a térerő?
    Létezik simes router, erre találták ki, és van külső gsm antenna csatija is, a router a padláson, az antenna kinnt."

    Értem nézegetem a routereket olyat keresek ami cserélhető antennás, és egy jó vételű antennával talán lesz valami de kétlem, mert a telefonom nem lát ott telekomot semmilyen képp :) irok még :D .

Új hozzászólás Aktív témák