Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tonermagus

    aktív tag

    válasz k-adi #85 üzenetére

    Félreértesz... Én tökéletesen elégedett lettem volna egy Wildlands 2.0-val. Nem vártam semmilyen ugrást, de ezt le is írtam. Ez nemhogy ugrást nem hajtott végre de még a előző rész szintjét sem éri el sajnos :(

    Vannak benne nagyon jó ötletek nem tagadom. A tier rendszer, túlélő elemek, stb... Ezek bejönnek. Nálam a legeslegnagyobb hiba az irányítás és a játszhatóság. Kicsit olyan az érzésem mintha az irányítást egy az egyben átemelték volna egy Assassin Creed játékból... Megvan az az iszonyat nagy "delay"-es irányítás amitől hányom kell. Ez nagyon megosztó, van aki érti és érzi hogy miről beszélek, van aki hülyének néz érte. De én így nem tudok játszani vele, egy AC játéknál ez okés, de egy lövöldénél nem. Nem tudom hogy ez azért van-e mert konzolra tervezték az irányítást.

    És ugyan ez a helyzet a játszhatósággal. Legjobban célzásnál érezhető: belenézve a Red-Dot-ba hiába van 70-80 fps, 144Hz-es monitoron is egyszerűen "csúszik" az irányítás, egyáltalán nincs meg az a folyamatos "smooth" érzés. (nem a freesyncre gondolok mielőtt még nekem esnétek hogy nincs meg a 144 fps) Remélem azért valaki itt vágja hogy miről beszélek :D Elég összehasonlítani mondjuk a BO4 célzását ezzel... Tragikus

    Illetve ez Survival/Craft dolog tök jó lenne, de mi ez már, hogy átszaladok egy virágon és automatikusan felkapja??? Hát ez komoly? Ha már erőltetik ezt a vonalat - amit egyébként nem bánok - legalább nekem kellejen már felszedni azt a hülye alapanyagot. Ha esetleg ezt a menüben ki lehet kapcsolni akkor elnézést :D Egyébként ezt az automatikus falhoz "tapadást", automatikus kameraoldal váltást is ki lehet kapcsolni?

    Lehet hogy ezeket amiket most leírtam kapásból ki lehet kapcsolni esetleg állítani lehet a menüben, de a fő hiba továbbra is az irányítás és emiatt nagyon-nagyon meggondolom hogy kiadjak-e 19.000 Ft-ot...

    +1: ha belépek az "i" gombbal az inventoryba egyből a táska tartalmát hozza be, és onnan az istenért nem tudok egy szintet visszamenni csak ha átlapozok egy másik menübe és vissza :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák