Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz atillaahun #75 üzenetére

    Nem kockának kellett volna tanulni, hanem villamosnak. :K
    Egy infós ritkán barkácsol magának elektronikát, pedig az a lelke az ilyen berendezéseknek, nem a program. :) Sajnos én is hülye vagyok az áramhoz, pedig nekem egy icipicit majd még foglalkoznom kell vele néhány félév erejéig.

    Sőt, állítom hogy maga a vezérlő program primitíven egyszerű, nem bonyolultabb a Taskernél, ha úgy vesszük. :C Gondolok itt pl egy automata redőnyre, ami fényre, vagy időre mozog. Vagy esetleg egy kazán szabályozás.
    Most azt a pár feltételt megírni nem nagy ügy. :)
    De összerakni egy vezérlő elektronikát, amit ráköthetsz a pc-re, na az már vmi! :))

    (#77) wayne1
    Mit kell érteni ez alatt? Dob vmi error-t a Say parancs? Vagy meg se mukkan?
    Csatornával kísérletezz még, az az érzésem! :)
    Aztán majd mondd, h mire jutottál! :K

    szerk: egyszerű, a szenzorok csak bekapcsolt képernyő mellett működnek. Ez android feature.

    Meg amúgy is óvatosan vele, csak addig vizsgált a szenzorokat, amíg feltétlen muszáj, mert bitang gyorsan leszívják az aksit. Én Sleep as Android-dot próbáltam egy-két hétig, egy éjszaka alatt lemerült a feltöltött telefon, mivel folyamatosan ment az accelero és a képernyő és a mikrofon is. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák