Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Teasüti

    nagyúr

    válasz Cindercone82 #946 üzenetére

    A Say Weather'n'Alarm-ot úgy kell meghívni a Perform Task paranccsal és az első paraméterrel választod ki, h mit mondjon. Tulajdonképpen csak egybe gyúrtam az összes Project-re tartozó say parancsot egyetlen Task-ba és a %par1-től függ, h melyiket futtatja le. Én pl. asztali parancsikonokkal is fel szoktam olvastatni az időjárást.

    (#947) LordRajZoL
    Ugyan már kicsit kusza nekem a változók szerepe annyi idő után (ki, kivel, hol, miért), de törekedtem arra, h a projekten önállóan is működőképesek legyenek, szóval elvileg az a valag Task és a hozzá tartozó két Profile az összes szükséges változóról gondoskodnak.

    (#948) palancsa
    Ugyan már, még zavarba jövök. :B
    Innen töltötted le a fájljaimat?
    Korábban is előfordult már, h az utolsó két Project-et nem tudták mások importálni, és az volt a gyanúm, h az ékezetes karakterek miatt. 1.3-as verzió óta nem volt erre panasz. :F
    Elvileg semmit nem kell átnevezni, csak bemásolni őket a Tasker megfelelő mappájába és a programból importálni.

    Hát... Úgy néz ki nem tudom magára hagyni a topikot, pedig már kezdem unni. :B
    Mindent megcsináltam már, ami elvárható számomra egy okostelefontól. Amíg nem lesz több embernek ilyenje - pl. barátnőmnek -, addig nincs vele több dolgom. Mondjuk tervben van egy saját készítésű IM progi két telefon között - ami nem naplózik, nem figyeli meg a gazdáját és titkosítva üzen -, de ahhoz a környezetemben is újítani kéne ilyen telefonokra. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák