Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • palancsa

    csendes tag

    Kedves Teasüti! (És a többiek)

    Először is engedjétek meg, hogy elmondjam, mennyire csodálom amit kihoztok ebből a programból.
    Irigylem tőletek az észt :), a türelmet, és a kitartást.

    Én ma bukkantam rá a taskerre és erre a forumra is. Teasüti nyitó hozzászólása, és ahogyan leírta, hogy miket készített, egyszerűen ámulatba ejtett.

    Gondoltam én kis naív..hogy belevetem magam, letöltöttem a próba verziót, és gyakorlatilag egész nap próbálkoztam.

    A nap végére be kellett látnom, hogy ehhez én kevés vagyok. Félre kellett tennem a büszkeségemet (mert ez számomra hónapokba telne).
    Elhatároztam, hogy letöltöm Teasüti projektjeit.

    És amiért igazából írok:

    Ez sem ment zökkenő mentesen. Lejött a 4 db file, kitömörítettem, és szemben találtam magam csodaszép kínai írásjelekkel. Nagy nehezen rájöttem, hogy át kell nevezni a fájlokat prj.xml-re, na ennek nagyon megörültem. De az örömöm sajnos nem tartott sokáig. Mert a 4-ből, csak 2-t sikerült importálni (hardver, telefon), a másik kettőnél: "failed to import profile data" kiírás jelenik meg. /mikor a két projekt felkerült, akkor ámultam csak igazán! - gratulálok!/

    Kedves Teasüti, ha tudnál nekem segíteni, hogy mi lehet a gond? vagy ha esetleg feltennéd, elküldenéd nekem mailben (palvolgyianiko@citromail.hu) azért marha hálás lennék.

    Előre is nagyon köszönöm, ha tudsz, tudtok segíteni!

    Üdv: Anikó

Új hozzászólás Aktív témák