Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • AthlonXP

    őstag

    válasz True #2499 üzenetére

    Valószínű, hogy az Atival nincs kibékűlve a game ezekszerint. Mert ahogy látom. nekünk nvidiásoknak nincs vele ilyen vagy hasonló bajunk. :R Na persze ez már nem az ATi hibája, hanem a játék készítőjéé, mert ők nem optilamizálták rendesen az Atira is. :(
    Ami azt illeti, én pl. mindíg nvidiás voltam, mert azzal nincs ilyen gond, hogy egy game nem indúl vagy csak nehezen megy vele. Az Atival szokott ilyen gond lenni néha. Az nvidiáimmal még sosem volt olyan gondom, hogy vmelyik gamém nem ment volna, de az atis ismerőseimnek, bizony előfordúlt már nem egyszer, hogy az a játék ami nálam megy, náluk nem vagy csak nehezen ( ugyanolyan vagy jobb gép mellett, mint az enyém ). Nekem altalában mikor videókarit veszek, a játékokkal való kompatibilitás a lényeg elsősorban nem pedig az, hogy most az nvidia vagy az Ati-e a jobb vmilyen szempontból...
    Persze ezzel most nem azt akarom mondani, hogy az Ati sz@r, mert ez nem az ő hibája, hanem a játékgyártóké, akik néha nem tudnak egy normális gamét megírni, ami mindkét kártyával tökéletesen menne. :((( Aztán meg várhatja az ember, amíg kiadnak egy patcht vagy vmit, amitől már az Atin is rendesen. Mint anno a DOOM 3 is pl.

Új hozzászólás Aktív témák