Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dhampir

    félisten

    Muszáj lesz ismét meglátogatni Dodo honlapját. Visszamentem volna Jantaron át Kordonba, de nem találtam meg a visszavezetőátjárót. A banditavezér felé menet kinyírta őt és az embereit a Kisóriás, utána két Irányító jött. Csak egy benti tag maradt életben a banditaházban, aki a főnök mellett volt a sarokban.

    Erre nekindultam a Kórháznak. Átverekedtem magamat rajta, majd le a föld alá és Pripjatyban a felszínen bukkantam elő.

    A Könyvtárnál beesteledett és folyamatosan jöttek rám a zsoldosok. Egy eldőlt fa ágai között jó fedezéket találtam, de az ellenfél egyszerűen nem akart elfogyni. Ez amolyan folyton újragenerálódó rész lehet?

    Az alapjáték pripjatyi bázisára be sem lehetett jutni, le van zárva a mosoda, ahol privát ládám is található a PDA szerint.

    Alighanem még korai lesz ez a helyszín.
    Kordonban a laptop megszerzése és a pisztoly átadása következne. A helikopteres feketedoboz küldetést sem kaptam meg.

    Hogyan juthatok vissza? :F
    Jó lenne, ha később nem kellene ismét elölről kezdenem a Kórházat és a földalatti átjárón való átlábalást.

    Most látom, hogy az Oázisos hulla kimaradt, akkor mindenképpen vissza kell mennem.

    A gázos küldit sem kaptam meg, ez gáz. "Hozd el a dobozomat" sem. "Szerezd meg a képződményt" sem.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák