Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz evone #58 üzenetére

    Csak azt érteném meg hogy miért kell oltani azokat akiknek nem egyezik az ízlésük a tieddel.
    hadd idézzek: ugyse értik meg sose... :U

    Ha ez megnyugtat jó magyar forintér van egy, a cikkben látható nano-m, amit nem kínában vettem hanem itthon egy apple boltban. És ha te olyan vagy aki a szemével dönt akkor dönts azzal de én az eszemmel és a pénztárcámmal döntöttem (ki is próbáltam!) hogy NEKEM (ez azt jelenti hogy nem neked) NEM (vagyis nem) éri meg az isteni touch.(hidd el tényleg tetszik ahogy kinéz, de mindenre rá lehet unni - ez még nem is lenne baj, csak 80 ezerért már sokba kerül a ráunás - nekem.)
    Ez az én véleményem. Nem magyarul beszéltem? :F

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

  • Peat;)

    veterán

    válasz evone #57 üzenetére

    Bírom amikor a fanboyok kiállnak a cuccuk mellett, ha szerinted normális hogy úgy néz ki a nano háta ahogy a tesztben akkor te vagy a tökéletes fogyasztói mintakép :D nálam ez nem magas minőség, szerintem sokaknál sem az. De ez sem magas minőség: [link] , középkategória jó indulattal. De az ár nem az.

    Halottam már apple csodát, szépen szól alapjáraton mint bármely más középkategóirás mp3 lejátszó(amik fele ennyibe kerülnek :)), szerintem hangminőségügyileg nagyon sok márka üti. A kényelem meg kinek mi, nekem az apple korlátozások ellentétes hatást váltanak ki mint belőled, de elfogadom ha tetszik a szolgáltatása.
    Az in ear füles meg minden lejátszó tulajdonságait kiemeli, nem csak az almás jelűeket, remélem nem dőlt benned össze egy világ :D csak a különbség hogy sok lejátszó magasabb minsőégről indul :)
    A 30e meg olyan dolog, hogy magyar árakat néztem meg. Ezek szerint a 44k nálad is kiakaszotta a tűréshatárt. Ha itthon is 30 lenne minden boltban nem kritizálnám az árát és elfogadnám az ajánlott plecsnit, mert ha belegondolsz a noname kínai vackok van hogy kerülnek közel 20 ezerbe is.. A touch árát nem is kritizálom, megnézzük mennyibe kerül egy médialejátszó az iaudiotól pl. akkor rendben van az ára és szélesebb a szolgáltatáskínálata, a hangja sajnos gyengébb. No mind1, vagy átment miért kritizálom az ajánlott plecsnit vagy nem.

  • raskolnikoff

    őstag

    válasz evone #71 üzenetére

    Szaroztam én bármit is? Csak azt mondtam hogy nekem 80ér nem éri meg, ellentétben a nanoval. Isten őrizz hogy ezek után bármiről is saját véleményt írjak.
    Elhiszem hogy szép (mondtam hogy nem az?) elhiszek mindent, sőt.Az én nanom tökjól működik soxor 2 hetet is kibír, pedig gyalulom rendesen. De van hibája annak is. Karcolódik, pl. Aztán a hangszínek, nem elég jók. Hiába van hozzá cx300, azzal is nagy erőkkel kerestem hogy hogy tudom beállítani az ideálist megközelítő hangzást. Ezért fogok váltani hamarosan a d2-re. Tudom, apple szerinted jobb, szerintem meg nem.
    De eleve nem véleményt akartam itt közzétenni, ahogy olvas(hat)tad.
    Amúgy több éve itunest használok rippelésre windows alatt és semmi bajom vele. Gyors és jó. (Tudom, mac-en minden jobb.)

    [ Szerkesztve ]

    A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Új hozzászólás Aktív témák