Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szab120

    tag

    Szerintetek az hogyan orvosolható, hogy mikor hosszabb ideig nincs használva teló, az első ujjlenyomatra nem reagál semmit (pontosan csak rezeg, hogy nem jó az ujjlenyomat), aztán csak többedjére (általában harmadszorra) sikerül a feloldás. Pedig újra regisztráltam az ujjlenyomatokat (mind a 4 lehetőséget kihasználtam, minden irányból, stb).
    Ez borzasztó idegesítő, mert hozzáérek, és jön részemről az a reakció, hogy na ez tuti nem lesz jó.
    Nem értem, miért. Utoljára az S6-ban volt ennyi hibaszázalék. Az S7 Edge-ben ez egész jó volt, az S8/S8+ pedig szintén zenész, azt hittem ezt sikerül majd megoldani, de sajnos egy 40 ezres Xiaomi készüléken is jobb ez a funkció... :/
    Ráadásul egy üzletben falra tudnék mászni, mikor fizetésnél is ott kell szerencsétlenkednem ezzel. (arcfelismerő persze be van állítva, épp ezért, de egy 300 ezres telón azért na...)
    Remélem, a Note 9-ben ez meg lesz oldva rendesen, mert számomra az lesz az egyik legnagyobb fícsör (az akksi megnövelése mellett)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák