Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • atti_2010

    nagyúr

    válasz bacsis #27 üzenetére

    Ez is egyén és játékfüggő, a WOT -on volt nemrég valami felmérés ahol kiderült hogy a játékosok több mint 65% olyan gépen tolja ami épp a minimum követelményeknek felel meg, csak halkan jegyzem meg hogy a WOT egy Trinityn is közepes beállításokon fut 1080p.

    satz18Pont ez az, hogy nem lesznek drágák.

    Az majd akkor elválik, egyelőre ami van azt aranyárban adják.

    [ Szerkesztve ]

    1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

  • Dany007

    veterán

    válasz bacsis #27 üzenetére

    Részben egyetértek. Én is csak ritkán játszom, de ha igen akkor ott igénylem a 1080p-t és a max grafikát.
    Persze nem baj ha nem fut el így a játék jó fps-sel max akkor nem játszom. De ha játszok akkor csak fullon. Minimális kompromisszumokra vagyok csak hajlandó.

    De ettől még jó az IGP. Nekem is az van jelenleg egy 5800k. Régebbi játékok pl 2010-es NFS HP, simán megy 1080p-ben fullon. Ugyanígy a régi Cod-ok. De még a Blackops első résszel is toltam, igaz ott már kicsit visszább kellett venni, de nem is vittem végig. :)
    Szóval inkább úgy mondanám, hogy aki csak játszogatni akar, unaloműzésből, annak teljesen jó.
    De aki komolyan akar játszani, jó grafikán és 1080p-ben (tényleg még van olyan akinek nincs 1080p-s monitora? : o ) annak bizony jobb ha vesz egy rendes cpu-t meg egy dvga-t.
    Főleg, hogy ugye ahogy tesztben is látszik egy 7750 simán leveri szegény IGP-ket. Nem olyan kevéssel, pedig aztán egy 7750 manapság már igencsak low kategória. Legalábbis a ~ 20k-s árával nagyon olcsó szvsz dvgahoz játékra...

Új hozzászólás Aktív témák