Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SMartin-HU

    tag

    válasz Cifu #42 üzenetére

    Tudod, ha ennyi meghibásodásnál ugyan azt a gyártót látod, már csak azért is elkezd járni az agyad... Mi van ha.... Egyébként a laptopoknál felváltva jöttek a hibák, de azok egyértelműen a hűtés, hanyag megtervezésének a következményei. ([AMD - CPU, GPU ;] már megint....)]

    Az Acer csatába már nem is mennék mélyen bele, mert a szerviz szolgáltatásukról tudnék regényt írni. (A szép esztétikai állapotban elküldött gép, hazatérve úgy nézett ki, mintha az Andrássy úton végighúzták volna. (Erős túlzás, de amikor megláttam ezt éreztem) Ez egyszer fordult elő a 9 alkalomból és kapott új burkolatot a panasz után. Emellett beleszaggatott csavarok, szétbarmolt csavarfejek, hiányzó burkolati elemek és a legjobb, a processzor fölötti hűtő 4db rögzítési pontjából 2db törött az egyik laptopnál.)

    Az egyetlen pozitívum, ha lehet annak mondani. A futár és a javítási idő. Percre pontosan 2 hét, ahogy megígérték minden alkalommal... ami nem kárpótol senkit a kiesett időért. :((

    Hallomásból sokat javultak ilyen téren mostanság. Aztán ki tudja...

    Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

Új hozzászólás Aktív témák