Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • qfm

    őstag

    Ismét folytatnám az előbbi témát, elnézést ha valakit zavar, de hátha van itt ilyenben jártas/olvasott ember:

    Úgy tűnik a mai nap én is tulaj leszek, és az egyetlen hibát amitől tartok szeretném kivédeni továbbra is, mégpedig hogy az internal sd ne mehessen tönkre, használni se akarom ha van rá mód.

    Olvasgattam romok terén, és a CM romoknál írták hogy fordítva van beállítva sd terén, normál kártyának mountolja az externalt, és külsőnek a belsőt. Ekkor a belső teljesen használaton kívül kerül? Tudja ezt bármelyik másik rom is?

    Elnézést ha valakinek paranoiásnak tűnik ez az igény, de jobban bízok egy cserélhető kártyába, mint egy alaplapra forrasztott dologban.

    Köszönöm ha valaki tud segíteni :R

    Sokat keresgettem xda-n is, sajnos egyértelmű megoldást/választ nem találtam.

    Ui: Az nem zavar ha a belső sd egyáltalán nem lesz elérhető, amennyiben visszaállítható ez később, és a külső teljes értékűként fog működni helyette.

Új hozzászólás Aktív témák