Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bluegene

    addikt

    válasz Puma K #105 üzenetére

    Battleforge, Stormrise, HawX ami külön kiemeli, hogy ő bizony DX 10.1-es játék és ennyi mert jött a DX11. Ezek közül pont nem érdekelt egyik sem... Battleforge demót feltettem megnéztem és le is töröltem hogy ez egy retek játék...

    ezek közül a Hawx ami véleményem szerint jó játék és nagyon szórakoztató, hiába tudja a dx10.1-et nem lesz attól szebb, ugyanaz

    igazából DX10-hez képest valamivel gyorsabb a DX10.1, de így is úgy is remekül fut, kábé 100 vagy 115 fps nem tök mind1[link]

    DX9-be is remekül fut, ugyanolyan szép mint a DX10/10.1 talán a talajon kisebb a csillogás(amitől lehet mesterkélt lesz a játék, mióta csillog a való életben a talaj, de amúgyis alig észrevehető) és ugyanolyan részletes

    szal ennek a DX10.1-nek sok értelme nem volt, ahogy a DX11-nek sem(minimális gyorsulásért hatalmas lassítás, vagy valami mikroszkóppal látható szépségjavulás nagy áron), DX10 dettó

    szal aki DX9 maxon játszik, sztem az jár jól, illetvve nem árt megkérdezni a fórumban megéri-e a DX10/11, mert általában nem látni különbséget[link][link]

    látni különbséget? mert én alig vagy semmit, befolyásolja a játékélményt ez a minimális plusz? mi kell inkább magas FPS ami majdnem ugyanz vagy alacsony fps ami hajszálnyival szebb, ha szebb

    és a sok agymosott monkey, rohan a boltba 1500 eurós új sz. gépért, elmondom hogy nálan metro DX9@very high 1280-ba 30-40FPS-el fut, tűrhető és élvezhető abszolúte

    dx11 max 20-25 FPS
    DX9 max 60+++ FPS metroban
    szinte ugyanúgy néz ki, ez blamázs, arról szól az egész hogy vegyetek új kártyát, vegyétek már észre, nyílván pénzt akarnak maguknak csinálni, de egyelőre sztem felesleges méregdrága DX11-es karit venni, én jövő tavaszig/nyárig elbiciklizek a 4850-el nem érdekel, engem nem vernek át mert én utánaolvasok mindig mindennek! :Y

    [ Szerkesztve ]

    Siemens S65-re való adatkábelt keresek! egyszeri Szoftverfrissítésre! Írj megbeszéljük ha van elfekvőbe/kölcsön neked!

Új hozzászólás Aktív témák