Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Puma K

    veterán

    válasz Bluegene #98 üzenetére

    Jól beszélsz.

    Manapság az FPS huszárkodás a menő és nem is élvezik az emberek a játékokat (azokat az embereket meg végképp nem értem akik Ventage-el "játszanak" :F és mindig veszik az újabbnál-újabb VGA-t...)

    Mikor 2008 vége felé vettem a HD 4850-et akkor a DX 10.1 is húzó tényező volt számomra és nem GTS 250-et vettem... Mondtam magamban hogy hajj de jó lesz nekem mert jönnek majd a játékok DX 10.1-ben és akkor az hú de szép lesz meg mennyivel gyorsabb mint a sima DX 10... ja aha... Battleforge, Stormrise, HawX ami külön kiemeli, hogy ő bizony DX 10.1-es játék és ennyi mert jött a DX11. Ezek közül pont nem érdekelt egyik sem... Battleforge demót feltettem megnéztem és le is töröltem hogy ez egy retek játék...

    Közben váltottam E8400-ról, i5-750-re (beparáztam, hogy nem fogok semmit kapni az LGA775 trióért (alaplap-proci-memória) és hogy nem fogom tudni később eladni úgy hogy ne bukjak rajta sokat...) és kevéske lett a HD 4850 gondolkoztam CF-en, de már feltartásaim voltak, hogy mennyire fog skálázódni a teljesítménye... meg aztán teljes CF lett volna az igazi (a két kártya külön-külön x16-ban, de ez X58 LGA1366-on, nekem meg P55-em van ami meg 2x x8). Szóval inkább hagytam a CF-et és valami erősebb után néztem... GTX 460 768Mb-os jó is lett volna de az meg DX11-es és a DX11 véleményem szint egy vicc a mai DX11-es játékokban nyújtott teljesítmény alapján tehát hagytam és kerestem valami tápos DX10-es kártyát így lett GTX 275 (eredetileg GTX 285 lett volna, de az sokat eszik, aztán GTX 260 (55nm 216sp) de azt meg kevésnek gondoltam és pont a középút lett GTX 275).

    "Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

Új hozzászólás Aktív témák