Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beyruth82

    veterán

    válasz Blero2 #26736 üzenetére

    Szerintem sincs semmi gond a huawei frissítésével.Ez az első telefonom aminél azt érzem tényleg törődnek a felhasználókkal.Alapból a legújabb oreoval jött ki anno aztán amikor megjelent a pie hamar megkapta azt is.Biztonsági frissítések meg jönnek rendszeresen.Kamera rosszabb lett de szerintem az mi mestert kell kikapcsolni és máris jobb a helyzet valamivel ha nem is olyan mint egykor.Xiaominál(stabil global romok esetében ami a hivatalos)főverzióváltást sosem éltem meg mindig kb 2-vel le volt maradva az aktuális legfrissebb androidtól és biztonsági frissítések sem jöttek szinte soha.Ja amikor otthon saját magam átálltam fejlesztői romra amit én hegesztettem a telóra akkor jöttek hetente a frissítések de az egy vicc mert minden héten elrontottak valamit meg hát az nem is hivatalos ugyebár.Samsung note 3(azon semmit sem kaptam igaz "csak" fél évig volt meg) és samsung note 4 volt xiaomik előtt ott pedig a lollipop-ot fél éves csúszással kaptam meg.Decemberre ígérték és május végén kaptam meg pedig akkoriban a samu note 4 volt a csúcsok csúcsa telefonban.Na az haza is vágta a telót teljesen az amúgy is általam laggkirálynak becézett samu note 4 kis túlzással használhatatlanná vált annyira akadozott, laggolt utána.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák