Hirdetés
Aktív témák
-
Ton
csendes tag
Mindennap ezzel dolgozom pillanatnyilag, de mivel a winfosokat nem ujratelepitettem, csak ghostoltam, igazabol nem tudtam olyan igazan franko tesztet csinalni rola..
Azert Sandraban lemertem a cuccot, ott pontszamilag gyakorlatilag +-10 pont elteressel ugyanannyit hozott mint a regi 2MB caches 80as... Tehat latszolag semmi kulonbseg viszont amit nem lehet uberelni: latvanyosan gyorsabbak a winfos applikaciok (kulonosen peldaul a Sound Forge). En azt mondom, hogy ha van lehetoseged eloben megnezni valahol akkor tedd azt, egyebkent meg sztem ha vki 80as kategoriaban akar HDDt venni annak mar erdemes elgondolkodnia a 8MB chachen, es nyugodt szivvel merem ajanlani. -
Ton
csendes tag
Sziasztok.
En spec par napja tettem be a gepembe a Maxtor legujabb 120Gs udvoskejet es el kell mondanom, hogy naggyon tutti :DD
Szinten 80as Maxtor volt benne elotte, de osszehasonlithatatlanul gyorsabb az uj darab es mig az elozonek enyhen idegesito ''sipolo'' hangja volt, addig ez kussol mint allat (.. persze amig nem kezd seekelni, de az mar mas kerdes :D)
Szoval bizom az urban es Belaimban, hogy nem fog lepukkanni ugy 4-5 evig :D
Aktív témák
- Elon Musk billiomos lesz, ha kitör a gépek forradalma
- Androidos fejegységek
- Parfüm topik
- Miért fárad gyorsabban az iPhone akku, mint az androidos?
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Vezetékes FEJhallgatók
- BestBuy topik
- Mini-ITX
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Predator GM7000 4 TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7400-6700 MBs - Eladó!
- WD Black SN850X 4TB M.2 NVME PCI-E 4.0 x4 - Új - 7300-6600 MBs - Eladó!
- Toshiba Survillance S300 Pro 8 TB megfigyelőrendszerekhez - 2 db
- Lexar NM1090 PRO 4TB M.2 NVME PCI-E 5.0 x4 - Új - 14.000-13.000 MBs - Eladó!
- Samsung 990 PRO 1TB M.2 Gen4 OEM SSD
Állásajánlatok
Cég: NetGo.hu Kft.
Város: Gödöllő
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


