Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz #64791808 #92 üzenetére

    Ez az utánhúzás érdekes dolog, mindenki azt mondja hogy a game miatt kell a kis válaszidő, de én pont windows alatt érzékelem csak, játékban nemigazán. 3 évvel ezelőtt vettem egy r9600-as notit, már azon se látszott játékban (NFS6, NFSU, stb.), csak amikor a win ablakot rángattam.

    Azért a 7800 GTX SLI sztem teljesítményben elég komoly, még asztali gépben is, a probléma inkább az hogy ez mekkora hőt termel és milyen kis helyen összezsúfolva. Itt ugye nincs vapochill meg vízhűtés + peltier. :)

  • MegalodonS

    őstag

    válasz #64791808 #87 üzenetére

    Na latod Te mar csak tudod a frankot eloszor is,szemelyeskedes en a jelzot irtam es senkit nem minositettem se TEGED se MAST OK !Majd ha irok neked valami hasonlot akkor irj ilyet vissza!

    A masik ha nem tudsz olvasni akkor sajnalom ott lentebb leirtam hasznaltam es kiprobaltam egy Alienware Intel EE laptopot & Alienware FX 60 17'' laptopot csak a te kedvedert mert te inkabb tamadsz mint hogy figyelnel mind ketto Ali volt.Amugy volt mar Dell laptopom is kepzeld es nem csak neked volt a kezedben ilyen dolog a Sony is volt es akkor mi van!!Ettol leszel franko??
    Neked volt mar Ali egyaltalan a kezedbe ha visszakerdezhetnek kiprobaltad mar ???
    Ha nem mirol irsz velemenyt??Arrol hogy meg nem is lattam csak kepen?

    Persze ellentmondok mert Gamer vagyok, es kesz nekem az szamit hogy menjen a Game tehat legyen teljesitmenye a kulso hat azert igen fontos gondolom neked mindegy hogy mondjuk egy csaj hogy nez ki csak luk legyen rajta hat en azert szeretem a harmoniat osszessegeben.

    Nem fikaztam le senkit,en Ali rajongo vagyok es lessz is nekem abban biztos lehetsz Te meg vegyel azzt amit akarsz mert neked eleg ha meg tud nyitni egy programot!

    Nem iszok sort, inkabb Alienware gepre felreteszem hogy tudjal majd mit fikazni! :P

  • xedos

    addikt

    válasz #64791808 #92 üzenetére

    Az utánhuzás érdekes kérdés!
    Van akit zavar, van akit nem! Nekem 25ms-os MVA-s 19''TFT-m volt.
    Soha nem zavart, mintha nem is lenne neki! Se windows se játék alatt!
    Ez hasonló mint a DLP projektotoknál a szívárvány hatás!

  • MegalodonS

    őstag

    válasz #64791808 #105 üzenetére

    Hogyne lenne mindentudo !
    Latom szeretned megmutatni te vagy az alfahim :C !

    En nem irtam senkire jelzot es nem is neked irtam vissza eloszor is!
    Ha jol tudom ez egy topic es mindenki irhat bele,vagy nem ??
    Latom rendort jatszol es kiosztod a cedulakat.
    Te azt mondod feher en azt mondom fekete!Neked ez a velemenyed nekem az igy van!
    Te is csak az atlag felhasznaloi laptopokkal akarsz osszehasonlitani egy Ali-t!Ne felejtsd el en a Dell-t is melleirtam a tobbi laptop meg no comment.
    A topic az alirol szol es nem a tobbirol a Ferrarit is hasonlihatjuk a Trabanthoz.
    En azt irtam hogy eros es jo laptop es aki nem ezt mondja az .....!

    Sajnos HU-ba keves embernek adatik meg hogy legyen Ali gepe a vilagon mashol meg egyre tobben hasznaljak.Miert is vette meg a Dell ezt a rafizetos ceget??

    Te tudod mi az az i27 most voltam ott 1067 fos LAN !! Anglia es Europa eggyik legnagyobb ilyen rendezvenye gyere el a kovetkezore es utana beszelgess ilyen gamer dolgokrol ok (kb egyeduli magyakent voltam ott!)

    Miket jatszom?? :F Vercsoportom nem erdekelne? Ilyen kerdest?
    Passzianszt meg Malmozom :)) !

    ''''''''Az, hogy Alienware rajongó vagy, az oké. Viszont a ''mindenki hülye, aki nem az'', és a ''mindenkit leszólok, aki nem az'' stílus gáz.''''''''''''''

    En nem szoltam le senkit csak sok ember meg nem is latott es nem is hasznalt ali-t!
    Oda irjak hogy egy sz.. Clevo es kesz.Hat par tesztben elamulnanak a teljesitmenyen!
    En arrol irok altalaban velemenyt amirol tudok is valamit,nem csak a neten olvastam.
    Kiprobaltam tetszett a hibai ellenere is jo gepnek tartom ezentul is.Az viszont hogy ossze hasonlitgassuk IBM meg stb gepekkel teljesen ertelmetlen mert nem sokan vannak a sulycsoportjaban.

    Az ali megis egy jo ceg mert a Dell nem veletlenul vette meg nem gondolod.Az Ali gamer gepeket gyart es nem atlagfelhasznaloit,te egy trabantot akarsz osszehasonlitani egy ferrarival.
    Ha mar olyan nagy laptop szakerto vagy akkor miert hasonlitasz atlag laptopot egy gamerlaptophoz???

    Inkabb az Ali-rol kellene irnuk es dupla videokartyarol mint azt hogy fikazzuk egymast!

    Van kerdes ? ;)

  • MegalodonS

    őstag

    válasz #64791808 #111 üzenetére

    Hat tudod vitatkoztam mar a forumon volt egy ket elesebb hangvetel de nem gondolod hogy egy kicsit tul losz a celon???Azt hiszem ez csak teged minosit!

    ''máris megvan a válasz hsz-em: krv nyd''
    Szep idezet de nekem ne irj ilyet tobbet legyszives OK!THX

Új hozzászólás Aktív témák