Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MegalodonS

    őstag

    válasz #64791808 #87 üzenetére

    Na latod Te mar csak tudod a frankot eloszor is,szemelyeskedes en a jelzot irtam es senkit nem minositettem se TEGED se MAST OK !Majd ha irok neked valami hasonlot akkor irj ilyet vissza!

    A masik ha nem tudsz olvasni akkor sajnalom ott lentebb leirtam hasznaltam es kiprobaltam egy Alienware Intel EE laptopot & Alienware FX 60 17'' laptopot csak a te kedvedert mert te inkabb tamadsz mint hogy figyelnel mind ketto Ali volt.Amugy volt mar Dell laptopom is kepzeld es nem csak neked volt a kezedben ilyen dolog a Sony is volt es akkor mi van!!Ettol leszel franko??
    Neked volt mar Ali egyaltalan a kezedbe ha visszakerdezhetnek kiprobaltad mar ???
    Ha nem mirol irsz velemenyt??Arrol hogy meg nem is lattam csak kepen?

    Persze ellentmondok mert Gamer vagyok, es kesz nekem az szamit hogy menjen a Game tehat legyen teljesitmenye a kulso hat azert igen fontos gondolom neked mindegy hogy mondjuk egy csaj hogy nez ki csak luk legyen rajta hat en azert szeretem a harmoniat osszessegeben.

    Nem fikaztam le senkit,en Ali rajongo vagyok es lessz is nekem abban biztos lehetsz Te meg vegyel azzt amit akarsz mert neked eleg ha meg tud nyitni egy programot!

    Nem iszok sort, inkabb Alienware gepre felreteszem hogy tudjal majd mit fikazni! :P

Új hozzászólás Aktív témák