Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz -FreaK- #480 üzenetére

    Respect a hozzáállásodért.
    Nem vagánykodás :) :) komolyan.. Egyszerüen nekem alapból rossz emlékeim voltak, még a jó kis mx300-as egeremmel kapcsolatban. Ott is driver nélkül használtam, tökéletesnek éreztem, játék jól ment, csak xp-ben állitottam be a sensit meg a precision-pipát vettem ki, és a gaméban állítottam szintén senzin és viszlát. Gyak. pont ugyanugy, ahogy anno a ph!-n is megírták az mx300 és a g1 tesztjében is [link] Aztán egyszer ott is jött az ötlet, hogy felrakjam a setpointot meg a logi-drivert, hátha javit még vmit, de azok a kísérleteim is csufosan végzödtem, napokig probáltam eltaláni azt a beállítást/érzékenységet, amit azelőtt éreztem ill. amihez hozzászoktam, nem sikerült. Driver akkor is le, végleg, és utánna minden régi és jó volt.
    Az mx300-am 4 derekas esztendő után kimúlt, és egy méltó utódot szerettem volna, és ebben találtam meg. És a fent leírtak miatt nem gondolkodtam eleve most is driverben, habár tudtam, hogy itt már azért komolyabb dologrol lesz szó, és hogy sajnos valszeg kelleni fog. Nagy örömömre azonban tökéletesen be tudtam állítani a mousét, sőt, első csé-s tesztje alatt gyak.elájultam tőle, mit tud, milyen vele lőni, mennyire precíz.
    A mouse rate checker-ben megnéztem egyébként, 500hz-en megy alapbol (most is, h a drivert lekaptam), tehát nem 125-ön. Innenstől meg is nyugodtam, hogy mennyi dpi, azt nem tudtam, de mivel lényegesen finomabbnak, pontosabbnak éreztem az addig már-már pótolhatatlannak hitt mx300-asomhoz képest is, nem is érdekelt a dolog tovább.

    Most mégis kiprobáltam a razer drivert, de mint mondtam, megint csak nem bírtam vele játszani ugy, ahogy eddig. Egyszerüen mintha megfogva lenne a célkereszt kis mozgásnál, ha beállitom a kis senzit, ha növelem túl gyors lesz, ha lejjebb veszem, meg megint nem jó. Probáltam csak a driverben állitani (0 és 10 között, ugye) ill, azt visszább és a winben, egyre rosszabb lett. :((( Éjféltájt feladtam, meguntam..
    Nemtom, lehet még1x nekifutok, egy ujabb driverrel talán..

Új hozzászólás Aktív témák