Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
LLKobe
veterán
Köszi a segítséget!
Sajna mindkettővel van egy kis baj:
A linken lévővel: ha jól értem akkor ez az az opció a Win DVD-n, amikor új rendszert rak fel, csak a régi fájlokat is megtartja a vinyón. Ez azért nem jó, mert ezesetben mindent megint újra kell telepítenem, és pont ezt akarom elkerülni.
"Esetleg még az is jó, ha a raid0-ás tömböt létrehozod, de közben a rendszered egy másik vonyóról bebootolod, és akkor annak felrakod az összes driverét, és csak ezek után csinálsz ghostot és teszed át."
Ezzel pedig az a baj hogy mivel alaplapi SATA RAID-et akarok használni: lehúzom a rendszer HDD-t, a BIOS-ban a SATA mode-ot átllítom RAID-re, és a két vinyóból megcsinálom a tömböt. Eddig gut. Azonban ha visszadugom a rendszer vinyót nem tud bootloni, pont a RAID mód miatt. Ha pedig nem raid módra állítom akkor feláll a win, csak épp a két vinyót nem RAID tömbnek látja

Na erre mondj okosat, csak azt ne hogy Win reinstall

Új hozzászólás Aktív témák
- 4K vs 8K – Megéri-e a 8K TV 2026-ban?
- Melyik tápegységet vegyem?
- Áprilisi hardverpasziánsz
- Telekom otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- One mobilszolgáltatások
- Folyószámla, bankszámla, bankváltás, külföldi kártyahasználat
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- VR topik
- Házi barkács, gányolás, tákolás, megdöbbentő gépek!
- További aktív témák...
- Samsung Galaxy S24 Ultra - Titanium Black - 12/512GB - Megkímélt szép állapotban.
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 128GB Black Titanium-1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4660
- iPhone 14 Pro 128GB Space Black -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS4266
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 10400F 16/32GB/64GB RAM RTX 5050 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B550M R7 5700 32GB DDR4 512GB SSD RTX 3070 Ti 8GB Lian Li Vector V100R Corsair 650W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest



