Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Locutus

    veterán

    válasz pjen #575 üzenetére

    Én vettem anno az akkus philipsemhez autós készletet, de kb annyit ér mint trabantba a 100-as benzin :DDD
    Viszont átalakítóval jók a dyson vezetékeshez, szóval problem solved :D

    Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

  • Tigerclaw

    nagyúr

    válasz pjen #575 üzenetére

    Végül maradtam egy hagyományos vezetékes porszívónál. (Philips FC9745) Ennél legalább tudom, hogy mit kapok, ha elköltök rá egy komoly összeget. Az akkus álló porszívóknál, a teszteknél, visszajelzéseknél szinte mindig visszaköszönt a vegyes értékelés. Kicsit olyan mint a soundbar. Nagyon komoly a felára de mégis sokan úgy értékelik, tesztelik, mintha nem a hagyományos 2.0, 2.1, stb. megoldásokhoz kellene mérni, aztán sokan csalódnak egy-egy magasra értékelt soundbar megvásárlásakor.

    Tudom az akkus állóporszívó trendi és sok esetben hasznos, ahogy a robotporszívók is, csak nagyon nehéz objektíven tesztelni az elődmegoldásokhoz képest. Gyakran komolyan kompromisszumos még horribilis árcédulák mellett is, miközben bőven van tagadhatatlan előnye is. Második porszívónak egyértelműen tökéletes, napi gyors takarításra, de első és egyetlen porszívónak nagyon kevés jó közülük és még komoly netes kutatás után sem biztos hogy elégedettek leszünk. Talán majd veszek én is egy olcsót a Lidl/Aldi kínálatból erre a célra, meg autós takarításra.

    Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

Új hozzászólás Aktív témák