Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemorino

    tag

    válasz RangerFox #264363 üzenetére

    Én most platináztam a Revelationst, időnként rettentő frusztráló volt az irányítás. Lehet, hogy szentségtörés, de a sztorit teljesen felejthetőnek találtam, a grafika semmivel nem jobb, mint a Brotherhood. Számomra az Ezio trilógia csalódás volt, technikailag nagyon régimódi, különösen az AC2 grafikája elképesztő fapados, néhány kiemelt épületen túl ugyanazok ismétlődnek. Én azt látom, hogy a legtöbben azt az AC-t szeretik, amelyikkel elsőként játszottak, én a Unityvel kezdtem, mindent ehhez hasonlítok.

    Vicces egybeesés, de a héten én is elővettem újta a Syndicate-et, pár éve bug miatt nem kaptam meg néhány trófeát és most szedtem össze az erőt és az időt újra végigjátszani. Nekem ezt a játékot a steampunk London és a főszereplők szinkronja viszi el a hátán. Az utóbbi időben erőlködnek, hogy női főszereplőt rakjanak a játékaikba, de nem igazán illenek az ábrázolt korszakba, de itt van Evie Frye, aki ilyen szempontból teljesen hihető. Nem egy lehengerlően jó játék, de a hangulat nekem bejön, remélem tboy93 is ráérez az ízére.

    "Le style est l'homme même." Georges-Louis Leclerc de Buffon

Új hozzászólás Aktív témák