Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • PPeter

    addikt

    A magyar piacon most felbukkant, sok helyen tévesen Pioner 108-asként árult Pioneer DVR-MCC meghajtó a MEDION cég számára készített OEM modell. Hardveresen és szoftveresen módosított Pioneer 107 alaplra épül (tehát a 107-es meghajtókhoz nem lehet használni a DVR-MCC DVD+R DL írási képességgel megáldott firmware-ét, mielőtt valaki kombinálni kezdene), a MEDION desktop gépek és egyéb gyártók barebone cuccahoz szánták kimondottan halk meghajtónak, ezért is van alaposan visszafogva a CD-RW kezelése is. Amolyan átmenet a Pioneer 107 és 108 között, elég lassú (10x-es) CD-írási képességgel, de a fórumos tapasztalatok alapján kitűnő írási minőséggel van megáldva. Ahol én láttam, ott 4 ezer forinttal olcsóbb volt, mint a Pioneer 108-as, és nem Pioneer 108-asként volt feltüntetve, hanem Pioneer DVR-MCC meghajtóként. Költséghatékony megoldásnak tűnik, különösen halk meghajtókra vadászóknak ajánlom, de nem tudom, hogy milyen firmware ellátása lesz a jövőben.

    PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

Új hozzászólás Aktív témák