Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • anrab

    addikt

    válasz Upo #23801 üzenetére

    A tv saját formátumot használ. Máshol nem is lehet lejátszani amit felvesz.
    Nem kell leválasztani, azért van hogy ott legyen éjjel-nappal hisz azon vannak a programok is. Ugyan az lesz mint a belső tár.
    Volt hogy valamiért lehúztam de vissza dugva helyreállt. Ha közben szerettem volna vele valamit csinálni, újra kellett volna formázni ntfs-re gépen és eltűnik róla minden. Ha másolok rá filmet akkor viszont lejátssza ntfs-ről. Felvenni valóban nem tud arra a formátumra azért kell a tv-vel leformázni.
    Egyébként a formátumokkal igazad van, nem is azzal volt baj, hanem a hozzászólás többi részével.
    Készenléti módban pedig számolja a torrent időt, nem szűnik meg a kapcsolat. Androidnál már ez a készenléti állapot nem az a készenléti állapot. VLC-t használok és még nem volt gondom a lejátszással. Se méret se formátum szempontjából.
    Szóval én nem is értem azokat /elnézést/ akik mindenféle nas meg különböző lejátszókat akarnak használni.
    Miért? :)
    A nappaliban van egy laptop és ha kellene de nem kell, vezeték nélkül is meg lehet osztani bármit, csak egy jó vezeték nélküli egér kell.
    De már a fenti dolgokat leírtam párszor, mit hogyan kell.
    Bocs, kicsit hosszú de remélem érthető és tudtam segíteni megérteni miért is jobb az Android mint a Saphi, mert ez is volt már kérdés.
    Hu. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák