Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • salapp

    addikt

    válasz dgyuri0123 #83290 üzenetére

    Ahogyan haladunk előre, egyre kevésbé van tökéletes kijelző, ez sejthető. Rohadt nagy selejt aránnyal gyárthat az LG Display. Ha annak idején japánok vették volna meg a szabadalmat, azok már biztos keresztbe vágták volna a hasukat, ezzel szembesülve (uram bocsáss, drágábban, de jobb technológiát dolgoznak ki a gyártásra). Nekünk az 55A8H, 65 és 55 A80J esetében is annyi volt, hogy járattam kicsit, utána lefuttattam az összes banding-tinting-DSR stb tesztet és az adott panelt kiválóra értékeltük a kis házi bizottságunk által. Az A8 éppen egy éve napi szinten megy, első sorban tévéadásokkal, fiam mondja, hibátlan. A 65A80J napi szinten megy XBOX, sorozat, film nézés célokra. Az is hibátlan. Az általam használt 55A80J nagyon keveset megy (néhány Nándi mese, Pom-Pom, heti egy film). Utólag úgy gondolom, ezekre vehettem volna 30-ért egy régi 50G20-at, de mindegy.
    A hangjuk még, amit kiemelnék ezeknek a Sonyknak. Szuper az acoustic surface audio.
    A netre nyilván elsősorban a panaszosok mennek, akinek minden rendben, használja és örül minden bekapcsolás után, hogy jó készüléket kapott.

    [ Szerkesztve ]

    Cathrine Tate: -Computer says: nooo!

Új hozzászólás Aktív témák