Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • emiki6
    veterán

    nem, kb már 5 éve beépültek az oled kijelzőkbe a védelmek ami normális használat esetén nincs baj. oled tévémbe 10.000+ óra van 3 éves modell. kapott pc-t, ps-t, tv adást,streamet mindent, nem kell félteni őket csak használni. persze a megfelelő beállitás és hozzáértés elengedhetetlen. egy friss user aki azt se tudja hogy működik az oled és sdr tartalmat nyomat max fényerőn, meglepődhet egyhamar.

    Persze, de oled tv-k jó régóta vannak, a monitor az relatíve új dolog. Érted, most jön ki a harmadik generáció?
    Telefonok sem égnek már be, de már mióta van amoled? Már a galaxy S2-mben is az volt, na az még beégett (persze nem nagyon és addigra használhatatlanul el is avult).

    Nem lehet, hogy már csak arról szóljon a monitor oled fejlesztés, hogy olcsóbb legyen és nagyobb rr-t tudjon, biztos fejlődnek beégési hajlam tekintetében is. Vagy nem? Ennyit tud ez oled és a jövő a microled lcd?

Új hozzászólás Aktív témák