Hirdetés
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Fali konzol lapos tévékhez
- Melyik tápegységet vegyem?
- Projektor topic
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Még ezüst is van a Pulsar és Vaxee közös egerének receptjében
- Milyen belső merevlemezt vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Tim82
félisten
TP-Link Archer C5 (v. 1) van itthon, pár hónapja OpenWRT-vel, előtti gyári firmware-rel (inkább csak azért kapott OpenWRT-t, mert azt fejlesztik, foltozzák biztonsági szempontból, a gyári támogatás meg erre a verzióra megszűnt már).
Wifin mindig lóg rajta 2 laptop, 2 tablet, 2 okostelefon (ezek mindegyike az 5 GHz-es sávon), egy Raspberry Pi-alapú hálózati zenelejátszó meg időnként egy Xbox 360 2,4 GHz-en.
LAN-on lóg rajta egy NAS, meg két gigabites switch mögött 1-1 asztali gép és 1-1 Amlogic médiabox (ezek 2,4 GHz-et tudnának wifin és filmlejátszáshoz azért a kábeles kapcsolat a jobb). Egyelőre ez még nem "szépen" van megoldva (nincs elvezetve kábelvezetőben a fal mellett), ezt a lassan esedékes áramhálózat cserével együtt oldjuk meg.
Dual band router panelban szerintem muszáj. Az InSSIDer (Windows-os wifi "feltérképező" alkalmazás) és Wifi Analyzer (ugyanilyen célú app Androidra) 2,4 GHz-es hálózatokból általában 20+ szomszéd hálózatot lát, 5 GHz-en meg én vagyok egyedül. Wifin Speedtest szerint átjön kb. mindegyik 5 GHz-en csatlakozó kliensen a maximális netsebesség (az én esetemben 120/10-es UPC).
Az Archer C5 jelenlegi verziói szerintem olcsóbbak a C7, C8-nál, dual band-ot, gigabites portokat tudnak, aprón is van jelenleg használt olcsón.
Új hozzászólás Aktív témák
- Gamer PC-Számítógép! Csere-Beszámítás! Intel Ultra 7 265KF / RTX 5070 / 32GB DDR5 / 1TB Nvme SSD
- Apple iPhone 13 /128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 100% Után gyártott Kijelző
- Eladó Nintendo Wii
- Apple iPhone 13 Pro Max / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku:86%
- Apple iPhone 14 Pro / 128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / Akku: 86%
- BESZÁMÍTÁS! 64GB Kingston Fury Renegade 2666Mhz DDR4 memória garanciával hibátlan működéssel
- Hp ProDesk/ EliteDesk SFF/MT G4/ G5/ G6 / i5 8-9-10.gen /Win11- Számla, garancia
- iPhone Air 256GB BONTATLAN (1év Gyártói Garancia)
- Telefon felvásárlás!! iPhone 14/iPhone 14 Plus/iPhone 14 Pro/iPhone 14 Pro Max
- BESZÁMÍTÁS! ASROCK B250M i5 7500 16GB DDR4 512GB SSD GTX 1050 Ti 4GB Rampage SHIVA 400W
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


