Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • e=mc²

    őstag

    válasz parandroid #51550 üzenetére

    Csak az utolso mondatodra reagalnek:

    Az utobbi idoben (cca. 5 ev) egyre tobbszor kerulunk olyan helyzetbe a parommal, es estenkent megkerdezzuk egymastol, hogy most akkor mi hulyultunk meg, vagy mindenki mas helikopter?

    Pontos peldat nem tudok irni, de komolyan egyre tobbszor erzem azt, hogy tenyleg hulyenek kell lenni, mert ugy jobban boldogulsz barmiben. Nem mondom magam nagyon tanult embernek, bar elvegeztem egy egyetemet, de azt gondolom, hogy meg van a magamhoz valo eszem es egeszseges szinten van az intelligenciaszintem is. De olyan primitiv, buta, ostoba egyenek kerulnek a latokorombe - tovabba az ismerosok, kollegakrol is sajnos ezt kell mondjam - hogy a fejemet tudnam neha fogni, es tenyleg neha nem tudom eldonteni, hogy most en gondolkodom rosszul vagy tenyleg kezd ez altalanossa valni...

    De nem csak aprosagokrol van szo, hanem nagyobb hordereju ugyekben is munkahelyen, kozeletben, maganeletben is. Es ezek az emberek olyan pozicioban, helyzetben, korulmenyek kozott vannak/kerulnek/elnek (megfelelo alahuzando), hogy az agyam eldobom...

    Ambulimax Provider

Új hozzászólás Aktív témák