Hirdetés
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Fejhallgató erősítő és DAC topik
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Egyre inkább szoftverrel segítene a Core CPU-k teljesítményén az Intel
- 5.1, 7.1 és gamer fejhallgatók
- Hardverfogócska a kertben
- E-book olvasók
- Lenovo Thinkbook, Yoga széria
Új hozzászólás Aktív témák
-
tildy
nagyúr
Téged is.

Dr. Sipos Márta: Az Mt. szerint lehet munkaszüneti napon dolgozni, de csak ha a munkavállaló megszakítás nélküli munkarendben, dolgozik, vagy a rendeltetése folytán e napon is működő munkáltatónál, illetőleg ilyen munkakörben foglalkoztatható. Ettől érvényesen eltérni nem lehet.
A munkáltató, illetve a munkakör akkor minősül a munkaszüneti napon rendeltetése folytán működő munkáltatónak, illetve munkakörnek, ha a tevékenység során nyújtott szolgáltatás e napon történő rendszeres igénybevételére a munkaszüneti naphoz közvetlenül kapcsolódó helyben kialakult, vagy általánosan elfogadott társadalmi szokásokból eredő igény alapján, vagy az élet, egészség, testi épség, továbbá a vagyontárgyak védelme érdekében kerül sor. (MÁV, Posta, tűzoltóság, mentők, kereskedelem, ill. vendéglátás).
Munkaszüneti nap: január 1., március 15., húsvéthétfő, május 1., pünkösdhétfő, augusztus 20., október 23., november 1. és december 25-26.forrás origó
Folyamatos munkarendben nem is ágálhat ellene senki (pl. ügyfélszolgálat ilyen....)Viszont 100% a pótlék.
Új hozzászólás Aktív témák
- Elektromos autók - motorok
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Yettel topik
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- 8 millió felett jár a Clair Obscur: Expedition 33, egy év alatt ért a csúcsra
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- LEGO klub
- Azonnali alaplapos kérdések órája
- sziku69: Szólánc.
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


