Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KakaosCsirke

    tag

    válasz BEE #356 üzenetére

    Hát az obi nem az, de a váz igen. És ezért nem is lesz rá stabis lencse.

    Azert ez nem biztos. Nem a k10d az egyetlen K mountos fenykepezo. Lehet, hogy elobb utobb megeri a sigmanak kiadni a stabis verziot is. Tovabba, az irodalom bongeszes alapjan ugy tudom, hogy a erzekelo rangatos technologia a gyakorlatban 1-1.5 mig a lencsetagmozgatasos 2.5-3.5 blendet is hozhat. A 3 fenyerteket az FZ30 eseten magam is igazolni tudom, valosagos.

    Bee, te is FZ30-rol valtottal nem? Es ha jol emlexem pont toled olvastam, hogy a k10d nem hozza a pana csillapitasat. A dslr-re valtassal a kepminoseg mellett a szobai vaku mentes csaladi kepek a fo celom. Igy nem szivesen dobnam ki azt az extra ~2 fenyerteket amit az obis kepstabi ad az erzekelo rancigalassal szemben. Szivesen hallanam a tapasztaltodat, hogy a k10d stabija hany blendet enged a gyakorlatban.

    Ugyanakkor sajat szempontjaim alapjan, a k10d meg mindig szimpibb mint egy d80, ha a vaz kepstabijat nem is hasznalnam ki.

    Btw, Dare2Live-nek mi lett a D80 fenymeresproblemajaval?

    Istenről beszélni ciki. Feszegetni a kérdést, hogy mi van a halál után nem illik. Pedig a statisztika nem hazudik: 100 emberből 100 hal meg.

Új hozzászólás Aktív témák