Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gergo5991

    őstag

    válasz Throme #26597 üzenetére

    már december vége óta obi nélkül vagyok, azóta több száz videót több ezer kommentet és képet böngésztem végig neten obikról meg stb, de még mindig nem tudom hogy és mit vegyek,
    a garis cucc elismerem van benne valami, de úgy gondolom ki lehet játszani a rendszert, meg úgy általában ha eladok valamit én hozzá szoktam tenni a vevőnek, hogyha bármi gond van, nyugodtan keressen fel meg egyebek és segítek.

    18-105 től váltam meg amúgy, mert nem éreztem elég élesnek és fényerősnek, azóta lehet picit bánom a dolgot bár ég a kezem hogy én ilyet le mertem irni :P, aztán hasonló árkategóriában annyira nagy minőségi változást mégse láttam hogy tudjak dönteni hogy mi kell, bár ha a pénz nem lenne kérdéses egyből tudnám mi kell, de mint egy átlagos ember én is anyagi korlátok között élek. Igazábol a választás azért is nehéz, mert ha már fotózik az ember akkor már jó lenne a portré obi is, egy uwa is, egy tele zoom is, és mindezt olcsón akarja megoldani, a legnagyobb hibám az, hogy egyszerre szeretnék mindent :P

    nyilván fogok kapni most olyan kommentet, hogy hogyha igazán érdekelne a fotózás stb akkor már rég vettem volna egy obit meg hasonlók, csak én szeretem tudatosan elkölteni a pénzem úgy, hogy tudom a legjobb, vagy legalábbis jó döntést hoztam.

    gondolom ha itt a dokkolót felhoztad nem egy d7100-7200asod van amiben már van af tune.

Új hozzászólás Aktív témák