Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raczger

    őstag

    Hali!

    Van nekem egy Asus m6ne notebookom (4,5 éves, elvileg még minden gyári cucc benne, nekem másfél éve van meg), és 1 hónapja nem működik a touchpadja. Semmi jel nem utalt arra, hogy valami gond lehet, az egyik bekapcsolásnál nem reagált se a gombokra, se a tapipadra vagy minek nevezik azt. Én arra gyanakszom, hogy esetleg kilazult a kábel, a csatlakozója az alaplapból (szervízt felhívtam, ők ezt kizártnak tartják, én nem egészen, mégiscsak 4,5 éves :) ), nos az a kérdésem, ebben a notiban hol található ez a csatlakozó, és hogyan férhetek hozzá? Egyszer már próbáltam teljesen szétszedni (ami abból állt, hogy minden létező csavart kiszedtem, de teljesen egybe volt még, nem mertem feszegetni, inkább hagytam), de sikertelenül. Mikor a szervízt felhívtam, ők azt mondták, hogy hívjak fel egy alkatrészes boltot, ott ehhez még csak alkatrész sem volt ehhez.
    Nincs valami jótanácsotok? (a billenytyűzet alatti részt elfelejtettem megnézni, azt még le tudom szedni, mai napon megnézem, de nem hinném, hogy ott lenne).
    Előre is köszönöm! :R

    www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

Új hozzászólás Aktív témák