Hirdetés

Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    Na akkor sorjában.

    dragonfx és yetike: nem vagyok sem "meghúzós", sem "romantikus", valahol a kettő közötti egészséges középutat igyekszem megtalálni (t. i. kibújni a Norbyte által is említett "jófiú vagyok"-skatulyából, de csak annyira, hogy azért tükörbe tudjak nézni. :DDD
    Ja és kíváncsiságból, yetike - melyik nőn nem vagyok én túl? Vannak sebhelyek, amik megmaradnak, de egyébként köszönöm, én többé-kevésbé jól vagyok lelkileg. (Nem keversz össze valakivel? Jó, említettem a balul sikerült kapcsolataimat, de azért régóta nincsenek ezek miatt álmatlan éjszakáim.)

    Egyébként egyiküket sem akarom "meghúzni", a fiatalabbik nekem túl fiatal (függetlenül attól, hogy jól néz ki, ez engem zavar, mert nem lenne egyenrangú partner szellemileg, érzelmileg), #2-vel szemben meg várakozó állásponton vagyok.

    VargaI: ez cseppet csípős lesz, de Te még hiszel a csajozós könyvekben és abban, hogy minden nő készakarva húzd-meg-ereszd-meg-et játszik? Én az ilyen játszmákban való részvétel helyett arra igyekszem fordítani az energiámat, hogy olyan csajt keressek, akivel viszonylag egyszerűen mennek a dolgok. Persze, lehet, hogy ez felér a Szent Grál keresésével a sikerességet illetően, de inkább, minthogy én is játszmázzak... :P

    Ja, annyi fejlemény van, hogy #1 továbbra is flörtöl (nem csak velem - de a srácot meg nem zavarja, gondolom, átlát rajta), #2 meg épp visszahúzódik. :)

    Igaz, vannak még ott más csajok is, kezdek egyre alaposabban körülnézni. :DDD

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Aktív témák