Hirdetés
- Lassacskán fenyőfát állítanak a hardverek
- Tudjuk, de nem tesszük: a magyarok többsége nem törődik adatai védelmével
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Irodát kért, de gyárat kapott Elon Musk a Samsungtól
- Nyílt forráskódú lett a legegyszerűbben használható AI tartalomgeneráló
-
PROHARDVER!
A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).
Új hozzászólás Aktív témák
-
Necroman_Mk2
őstag
2. bekezdés: Anno nálam is volt olyan, hogy én alap Evo IX-cel áltam rajthoz egy fullos Silvia ellen. Írja is a srác, hogy Better car, mire én visszaírtam, hogy Better Driver?

Végül megnyertem a körversenyt, de végig ott loholt utánam - egy hiba a részemről, és már ő állt volna a dobogón.Javítás: Ennek egyedüli célja a pénzszerzés. Arra asszociálnak, hogy sokan elunják a 2-3 menetenkénti javítást, és biztosítást kötnek heti 150 Boostért. Nem egy nagy összeg, de jelen pillanatban sok értelme nincs. (Ha viszont a roncsolódás arányában a kocsi teljesítménye is csökkenne, az megérné már a dolgot - kérdés, hogy a közösség mennyire lenne velük ellenszenves...)
(#388) creed13: Ja, az éjszakára én is kíváncsi leszek, illetve hogy lesz-e dinamikus napszakváltozás, illetve az optikai tuningnál neonok a kocsi alá

A képek alapján jól néz ki.Battlefield: Ne feledd, hogy az a játék se totálisan ingyenes, hanem lehet benne Harci Tőkét (Battle Fund) váltani - ebből fedezi az EA a kiadásait.
Az oké, hogy hogy jön egy másik BF is, viszont a kettő között azért vannak eltérések: míg a H egy árkádos TPS rajzfilmes grafikával (a TF2 "ellenfele"), addig az új P4F (amit szvsz át fognak keresztelni Assaultra) már a realistább ábrázolás, és hagyományos játékmenettel operál. -
GabN73
addikt
szerintem az csak nagyon nagy lagg... Én is csak néztem egyet amikor megy a lambo-s szorosan a fal mellett,egyszer csak keresztbe áll,és csak ott áll,de én maradtam ugyan azon a hely(ezés)en...
Kocsijavíttatást én se értem...Jön egy Lamo/egy lotus és egy S5öt simán letol,nem is kell neki lendület
Fordítva meg lehetetlen mert nekimész és lepattansz ... -
Chosen
addikt
Egészen tetszett nekem is, már bele is jöttem, erre jön az 5-ös patch, ami elcsesz mindent. Így is rohadt lassú volt a fejlődés, de amilyen most lett az kész katasztrófa. Rengeteg versenyt öltem a játékba és még csak 17-es vagyok, játszott óráim száma is elég magas. Ezzel a patch-el meg 2x annyi idő lesz az eddig is hosszú fejlődés. Hát any@'d. Számomra ez a játék minimum version 6-ig "jegelve". Kár érte... Rengeteg lehetőség van ebben a játékban, de csak a leépülést látom.

Új hozzászólás Aktív témák

- Xbox Series X, kitisztítva+újrapasztázva, 6 hó teljeskörű gar., Bp-i üzletből eladó!
- Nintendo Switch OLED Mario Edition 20.5, 512GB MicroSD + Android + Atmosphere, 3 hó garanciával
- Eladó alaplap + processzor + memória + hűtő
- Blackmagic Pocket Cinema Camera 4K + objektívek
- R5 5600X/32GB DDR4/6700 XT 12GB/1TB M2 P4+2TB M2 P3 SSD/Ss GX 750W/G213/Razer DA3+pad/FHD 170Hz 24"
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Samsung Galaxy A56 5G / 8/256GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia / BONTATLAN
- BESZÁMÍTÁS! Asus H370 i7 8700 16GB DDR4 512GB SSD RTX 2060 Super 8GB Zalman S2 TG Cooler Master 650W
- Samsung Galax S23 Ultra 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest


Fordítva meg lehetetlen mert nekimész és lepattansz ...



