Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    Halihó!

    Átálltam Quantumra (nem kizárt, hogy Waterfox lesz a vége) egyelőre 56.0-ról, mert már untam a .... beugráló reklámokat némelyik oldalon. Viszont, használtam egy okosabb kiegészítőt képernyőkép készítésre, ami okos volt, de a maga módján full egyszerű. Én adtam alap mappát, nincs benne szerkesztés semmi. Screenshoter Fixed volt a kiegészítő neve, sajnos hiába mentettem ki az XPI-t nem engedi telepíteni Quantum alá, és nincs fent a kiegészítők között sem. Tudtok valami ilyesmi alternatívát? Nem kell szerkesztés, nem kell csicsamicsa, de kicsit többet tudjon, mint a gyári. Tagelni lehessen a nevet title_date_time kb. így, lehessen alapértelmezett mappát megadni és tudjon teljes oldalt, képernyőt és kijelölést menteni, kb. ennyi az "elvárás", nem kell felhőbe tárolni, feltölteni, csak direktben lementeni.

    (Régebben Screengrab!-et használtam, de azt meg ugye televerték anno reflinkekkel meg automatán nyíló weboldalakkal, nagyon szerettem, de nem szívesen raknám vissza, gondolom ugyanolyan, mint eddig.)

    Ha tudtok bármi alternatívát, megköszönném. :R

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák