Hirdetés
- Fórumok
- OS, alkalmazások
- Mozilla Firefox
- (kiemelt téma)
- Nekiment a MacBook Neónak az AMD
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen TV-t vegyek?
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- AMD Navi Radeon™ RX 9xxx sorozat
- Leégett egy leégés ellen tervezett ROG Equalizer
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- A spanyolviaszt nem, csak a görgőt találná fel újra az Airra Labs egere
- Projektor topic
- Tanévzáróra igyekeznek a hardverek
-
50 - 1
70446 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
-
Frissítve: 2025-08-13 08:17 Téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Ramius
őstag
-
Gabcsika
tag
Firefox-szal hogyan kell azt elérni, hogy CSAK adott honlapról törlődjön a felhasználónév, jelszó, vagy az űrlap?
-
Calibos
addikt
-
Nabu
aktív tag
-
PazsitZ
addikt
-
Integra
titán
-
Integra
titán
-
Jarod1
veterán
valaki tesztelte már a 2.0 as FF-et? érdemes feltenni?
-
Nabu
aktív tag
-
Integra
titán
-
Integra
titán
-
Calibos
addikt
-
Nabu
aktív tag
-
Integra
titán
hi, hogy lehet átállítani a helyesírás ellenőrzőt az ff2.0-ban?
hogy magyart nézze?
angol ff-et használok amúgy
és minden pöpec és faszán műxik nálam
sajnos pár addon nem műxik már
screengrab, tabmixplus -
Sil
senior tag
-
Calibos
addikt
Szerintem valamelyik szoftver bekavarhat neki, nem ez lenne az első eset, két szoftver ami önmagában jól működik de ha egy rendszere telepítve vannak akkor összeakadnak.
-
tökfey
tag
Na ez az
Nem hiszem, hogy bármiféle gond lenne a gépemmel, ami a hw részét illeti. Nem egy erőgép, de böngészésre egészen biztosan alkalmas...
Nekem default beállításokkal csinálja szerintem nem ez a gond, márha a firefox beállítására gondolsz. -
Calibos
addikt
Nem tudom mi lehet, de idegesít már nagyon ez a jelenség. Lehet hogy valami rosszul van beállítva

''Mi az hogy rossz a géped''?! -
tökfey
tag
Elégé furcsa dolgokat produkál a Firefox, felzabálja a memóriát újabb oldalakat nem tudok megnyitni, de hogy ha gép előtt vagyok van hogy 5-6 ablakot is megnyitok és leteszem őket a tálcára mint hogy ha ettől kiakadna
, régebben nem csinálta ezt, kb egy hónapja.
Kilépek minden oldalról, de a firefoxot a „feladatkezelőben- folyamat leállítása” opcióban tudom csak lekapcsolni
Valakinek ötlete
Ez folyamatleállításos probléma engem is érdekel, mert nekem a régi is csinálta és a 2.0 is...Kérdeztem már itt is, de nem válaszolt senki, máshol a ''rosz a géped''-del jöttek...

-
Calibos
addikt
Elégé furcsa dolgokat produkál a Firefox, felzabálja a memóriát újabb oldalakat nem tudok megnyitni, de hogy ha gép előtt vagyok van hogy 5-6 ablakot is megnyitok és leteszem őket a tálcára mint hogy ha ettől kiakadna
, régebben nem csinálta ezt, kb egy hónapja.
Kilépek minden oldalról, de a firefoxot a „feladatkezelőben- folyamat leállítása” opcióban tudom csak lekapcsolni
Valakinek ötlete
-
zerga
csendes tag
Sziasztok!
Van egy érdekes problémám a firefoxal.Az index forumán amikor ráakarok kattintani 1 képre hogy megnyissa 1 új ablakban,nem nyitja meg.Sok mindent probáltam a beállítások közt állítani de egy se okozott javulást.Egyébként ezt a 1.5.0.7 és a 2.0 is egyaránt csinálja.Már arra is gondoltam hogy NIV kavarhat be,de nem hinném.
Tapasztalt már valaki ilyet? -
Sil
senior tag
-
Chili7
őstag
-
Tele von Zsinór
őstag
-
Nabu
aktív tag
Firefox gyárilag tudja az ftp-t, nem kell hozzá semmi kiterjesztés.
Tudja, de Ő inkább erre gondolt!
Chili7: Mit tud ez a kiterjesztés? 'firefoxmenubuttons':![[kép] [kép]](https://addons.mozilla.org/images/previews/firefoxmenubuttons-4.jpg)
Különböző új gombokat lehet kitenni a eszköztárra... -
Chili7
őstag
Mit tud ez a kiterjesztés? 'firefoxmenubuttons'
Köszi -
Tele von Zsinór
őstag
Az a baj, hogy olyan kellen, ami direktben rólam tölti le.
Az ilyen késleltetett eljárásra jó a peer2mail + gmail vagy más nagy levelező.
De direkt elküldés érdekelne. Mint a p2p, csak privát használatra.
Az ftp-t nem tudom belőni. Van külső ip-m amin a router fut, és van 10 db átirányított port, ami össze van kötve a gépemen lévő ugyanezekkel a portokkal, de ötletem nincs, hogy csináljam. NAT rendszerű a netem.
Tudnátok segíteni, illetve milyen ingyenes szervert ajánlotok?
Azért volna jó az ftp, mert a srác csak firefoxot és más progit nem tesz a gépére, és van firefox ftp kiterjesztés.
Firefox gyárilag tudja az ftp-t, nem kell hozzá semmi kiterjesztés.
-
tökfey
tag
-
bucilali
aktív tag
-
Noxy
veterán
Ja az tényleg jó progi, csak a ''nem fizetős exe''-ben trójai van
. -
Jester01
veterán
-
Nabu
aktív tag
Az a baj, hogy olyan kellen, ami direktben rólam tölti le.
Az ilyen késleltetett eljárásra jó a peer2mail + gmail vagy más nagy levelező.
De direkt elküldés érdekelne. Mint a p2p, csak privát használatra.
Az ftp-t nem tudom belőni. Van külső ip-m amin a router fut, és van 10 db átirányított port, ami össze van kötve a gépemen lévő ugyanezekkel a portokkal, de ötletem nincs, hogy csináljam. NAT rendszerű a netem.
Tudnátok segíteni, illetve milyen ingyenes szervert ajánlotok?
Azért volna jó az ftp, mert a srác csak firefoxot és más progit nem tesz a gépére, és van firefox ftp kiterjesztés.
Hamachi progit próbáljátok meg nézz utánna a neten van belőle magyar nyelvű változat is...
-
bucilali
aktív tag
Az a baj, hogy olyan kellen, ami direktben rólam tölti le.
Az ilyen késleltetett eljárásra jó a peer2mail + gmail vagy más nagy levelező.
De direkt elküldés érdekelne. Mint a p2p, csak privát használatra.
Az ftp-t nem tudom belőni. Van külső ip-m amin a router fut, és van 10 db átirányított port, ami össze van kötve a gépemen lévő ugyanezekkel a portokkal, de ötletem nincs, hogy csináljam. NAT rendszerű a netem.
Tudnátok segíteni, illetve milyen ingyenes szervert ajánlotok?
Azért volna jó az ftp, mert a srác csak firefoxot és más progit nem tesz a gépére, és van firefox ftp kiterjesztés.
tedd fel a BulletProof FTP szerver progiját...
ingyenes, és egyszerűen, gyorsan konfigurálható, beleértve az összes jogosultságot, akár mappánként különbözően...
gugli a barátod, ...
én is ezt használom, igen kiváló progi..
hozzávaló leírást is kidob a gugli..
[Szerkesztve] -
gyurman
tag
Az a baj, hogy olyan kellen, ami direktben rólam tölti le.
Az ilyen késleltetett eljárásra jó a peer2mail + gmail vagy más nagy levelező.
De direkt elküldés érdekelne. Mint a p2p, csak privát használatra.
Az ftp-t nem tudom belőni. Van külső ip-m amin a router fut, és van 10 db átirányított port, ami össze van kötve a gépemen lévő ugyanezekkel a portokkal, de ötletem nincs, hogy csináljam. NAT rendszerű a netem.
Tudnátok segíteni, illetve milyen ingyenes szervert ajánlotok?
Azért volna jó az ftp, mert a srác csak firefoxot és más progit nem tesz a gépére, és van firefox ftp kiterjesztés.
-
gyurman
tag
-
tökfey
tag
-
bucilali
aktív tag
saját gépén az FTP-t..
a netje DHCP-s, az FTP-hez pedig fix IP kell, ha az otthoni gépén FTP szervert akar üzemeltetni..
[Szerkesztve] -
tökfey
tag
Szervusztok!
Ismeritek az Allpeers nevű fájlmegosztó kiterjesztést?
[link]
Szépnek tűnik, de sajnos nem tudok már régóta regizni. Valaki tud?
Ti milyen megoldást használtok, ha havernak el akartok küldeni valami fájlt?
Mail és webre töltöm nem igazán játszik. Olyan kellene, ami online-be tölti le, és látom hogy halad. Viszont az MSN és a Skype lassú a netem kiépítése miatt.
FTP volna jó de azt sem támogatja a netem.Hogyhogy nem támogatja az ftp-t? Nem müxik hogy regelsz vmi ingyenes tárhelyszólgáltatónál, tcommanderrel feltöltöd a fájlt és a haverod meg lehúzza?
[Szerkesztve] -
gyurman
tag
Szervusztok!
Ismeritek az Allpeers nevű fájlmegosztó kiterjesztést?
[link]
Szépnek tűnik, de sajnos nem tudok már régóta regizni. Valaki tud?
Ti milyen megoldást használtok, ha havernak el akartok küldeni valami fájlt?
Mail és webre töltöm nem igazán játszik. Olyan kellene, ami online-be tölti le, és látom hogy halad. Viszont az MSN és a Skype lassú a netem kiépítése miatt.
FTP volna jó de azt sem támogatja a netem. -
bucilali
aktív tag
-
Blurred
csendes tag
Hi!
Nekem pedig 2mp alatt összefossa magát a 2.0...de feljebb már leírtam hogy miért is...csak az segít rajta(nálam), ha letörlöm a Flash plugint.
Más megoldásra még sajnos nem jutottam.
-
Calogero
addikt
twollah
Felraktam egy CPU optimalizált verziót.
Az vhogy jobban tetszik mint az alap.
Melyiket tetted fel?
Gondolom csak angol nyelvű van az ilyen optimalizált verzióból. -
tökfey
tag
-
bucilali
aktív tag
Hali!
Kérdés: Ha freemailbe jelentkezek be, nem hozza az oldalt, hanem a firefox alaphelyzetbe áll..
mi a f@sz van vele, régebben nem csinálta.. -
róland
veterán
Amennyiben több (legalább kettő) fül van nyitva, akkor a fülek sávján duplán kattintva, újabb üres fül nyílik.
-
Jester01
veterán
Mondjuk rögtön második próbálkozásra egy olyan oldalt fogtam ki amin ~800 darab kattintható dolog van. Vagy fél percig szöszmötölt vele és aztán gyakorlatilag telerajzolta a képernyõt számokkal. Szóval ez így sajna használhatatlan.

-
Jester01
veterán
-
Jester01
veterán
Hogyan lehet rávenni a firefoxot, hogy enter vagy space (vagy bármi más) billentyûre egérkattintást érzékeljen? (linux alatt)
Biztos láma kérdés, de nem leltem rá megoldást
elsõ hsz az új topikban
-
Viktor0610
MODERÁTOR
Új hozzászólás Aktív témák
-
50 - 1
70446 - 70001 70000 - 68001 68000 - 66001 66000 - 64001 64000 - 62001 62000 - 60001 60000 - 58001 58000 - 56001 56000 - 54001 54000 - 52001 52000 - 50001 50000 - 48001 48000 - 46001 46000 - 44001 44000 - 42001 42000 - 40001 40000 - 38001 38000 - 36001 36000 - 34001 34000 - 32001 32000 - 30001 30000 - 28001 28000 - 26001 26000 - 24001 24000 - 22001 22000 - 20001 20000 - 18001 18000 - 16001 16000 - 14001 14000 - 12001 12000 - 10001 10000 - 8001 8000 - 6001 6000 - 4001 4000 - 2001 2000 - 1901 1900 - 1801 1800 - 1701 1700 - 1601 1600 - 1501 1500 - 1401 1400 - 1301 1300 - 1201 1200 - 1101 1100 - 1001 1000 - 901 900 - 801 800 - 701 700 - 601 600 - 501 500 - 401 400 - 301 300 - 201 200 - 101 100 - 1 50 - 1
-
Fórumok
PROHARDVER! - hardver fórumok
Notebookok TV & Audió Digitális fényképezés Alaplapok, chipsetek, memóriák Processzorok, tuning Hűtés, házak, tápok, modding Videokártyák Monitorok Adattárolás Multimédia, életmód, 3D nyomtatás Nyomtatók, szkennerek Tabletek, E-bookok PC, mini PC, barebone, szerver Beviteli eszközök Egyéb hardverek PROHARDVER! BlogokMobilarena - mobil fórumok
Okostelefonok Mobiltelefonok Okosórák Autó+mobil Üzlet és Szolgáltatások Mobilalkalmazások Tartozékok, egyebek Mobilarena blogokIT café - infotech fórumok
Infotech Hálózat, szolgáltatók OS, alkalmazások SzoftverfejlesztésGAMEPOD - játék fórumok
PC játékok Konzol játékok MobiljátékokLOGOUT - lépj ki, lépj be!
LOGOUT reakciók Monologoszféra FototrendFÁRADT GŐZ - közösségi tér szinte bármiről
Tudomány, oktatás Sport, életmód, utazás, egészség Kultúra, művészet, média Gazdaság, jog Technika, hobbi, otthon Társadalom, közélet Egyéb Lokál PROHARDVER! interaktív
- Fórumok
- OS, alkalmazások
- Mozilla Firefox
- (kiemelt téma)
Hirdetés
● Olvasd el az összefoglalót!
● Mozilla blog az ITcafé-n.
- Blogbejegyzés Hidegben sem fagy az új Firefox
- Blogbejegyzés Biztonságban ünnepel a Firefox
- Blogbejegyzés A Firefox követés elleni védelme és egyéb biztonsági szolgáltatásai
- MEGA AKCIÓ! - Jogtiszta Windows - Office & Autodesk & CorelDRAW - Azonnal - Számlával - Garanciával
- Windows 10 11 Pro Office 19 21 Pro Plus Retail kulcs 1 PC Mac AKCIÓ! Automatikus 0-24
- PC Game Pass előfizetés
- Eladó PC játékok - sok ritkaság!!!
- Eredeti Microsoft termékek - MEGA Akciók! Windows, Office Pro Plus, Project Pro, Visio Pro stb.
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest




oda írd be: about:config

Nem hiszem, hogy bármiféle gond lenne a gépemmel, ami a hw részét illeti. Nem egy erőgép, de böngészésre egészen biztosan alkalmas...
.



KAMI911
