Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vigneau

    félisten

    válasz Rick4 #58071 üzenetére

    Valószínűleg jobban bejött most a Gigabyte UEFI-je. Valahogy jobban tetszik a ventilátor vezérlése. Ráadásul még küszködök az Apósom gépébe átrakott ASRock B85M-ITX-szel is ezen a téren. Elég érzékeny rá, épp milyen venti van benne.

    Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

  • PROTRON

    addikt

    válasz Rick4 #58071 üzenetére

    Anno apám az asus alaplap elhalálozásakor gyorsan egy asrock-ot kapott a boltban.
    Amilyen instabil volt az az alaplap 10 éven át nem mertem tőlük vásárolni.

    Most a céges géphez Asrcok-tól volt értelmes áron mini itx alaplap "H" csipsettel, szal nem volt választás. Kapott esélyt.

    Maga a teljesítmény rendben van, mivel nincs széthajtva a belerakott 10600K.
    Node az alaplapi usb-kkel rendre gondok vannak, hol nem látja, hol látja de nem tud powert biztosítani neki, hol lefagy, hol az egyik kiüti a másikat.
    Nem mindegyik, már kitapasztaltam hogy melyik az a 2 usb port ami használata esetén gondok vannak.

    Ettől függeltenül irodai PC-be simán megint vásárolnék, de csak is az ára miatt.
    Oda ahova komoly munkaállomás kerül, komoly VGA-val, oda nem.

    Pedig amikor a saját homeoffice munkaállomásomat raktam össze, nagyon csábított a Asrock Taichi x299, valamint CLX verziók.
    De sajna tervezői félreértelmezés miatt nem vehettem meg őket, pedig 60k-ért volt HA-n, egy éppen csak teszt-cikk írás miatt kibontott példány.
    Hiába tudott végre az intel CLX proci is 48 PCIe lane-t, az Asrock mérnöki olyan bután gondolkodtak, hogy 8-at fixen a M.2 slotok irányába kötöttek be, nem pedig egy negyedik PCIe slotba.

    Elméletileg nincs hülye kérdés...az elmélet és a gyakorlat között elméletileg nincs különbség.

Új hozzászólás Aktív témák